Oficjalny partner generalny eTradeShow

SellPander
Więcej informacji

KOD: ETRADESHOW

Z okazji targów i konferencji eTradeShow przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy, który oferuje bezpłatne testowanie wszystkich naszych modułów na platformie SellPander przez 14 dni, a także 50 złotych do wykorzystania po okresie próbnym. Wystarczy wpisać kod przy rejestracji.

Sprawdź możliwości naszego programu:

System CRM

Poznaj w pełni zintegrowany z Allegro i Baselinkerem system CRM, pozwalający na zautomatyzowaną obsługę klientów!

Moduł „SellPander CRM” oferuje szereg funkcji pozwalających na obsługę klientów z różnych sklepów internetowych oraz serwisów marketplace. Zawiera on między innymi obsługę maili, obsługę dyskusji, autorespondery i wiele więcej!

Dowiedz się więcej

System RMA

Sprawdź profesjonalny system do w pełni zautomatyzowanej obsługi reklamacji i zwrotów.

Moduł „SellPander RMA” oferuje pełne zarządzanie zgłoszeniami od klientów. Daje on możliwość samodzielnego przypisywania statusów, a także tagów do konkretnych zgłoszeń. Dodatkowo moduł ten oferuje całkowitą integrację z wieloma systemami.

Dowiedz się więcej

Zestawy statyczne

Sprzedawaj swoje produkty w pakietach i zwiększ ROI na klienta.

Moduł „Zestawy statyczne” oferuje szereg funkcji pozwalających na automatyczne zarządzanie zestawami produktów, bezobsługowe rozbijanie zestawów na produkty fizyczne oraz bezwysiłkową obsługę stanów magazynowych.

Dowiedz się więcej

Zestawy dynamiczne

Automatyczne zarządzanie produktami zawierającymi parametry (np. kolor, wzór).

Poznaj zestaw narzędzi pozwalających na bezproblemową obsługę produktów z parametrami! Rozdzielaj produkty na odpowiednie warianty, kontroluj stany magazynowe, automatycznie wystawiaj paragony i znacząco zredukuj swoje koszta!

Dowiedz się więcej

Dropshipping

Zwiększ swoje możliwości w sklepach opartych na modelach dropshippingu!

Poznaj nasze moduły, które ułatwią Ci obsługę i przekazywanie zamówień, drukowanie etykiet, a także tworzenie paczek. Zautomatyzuj swoje procesy w sklepie i zaoszczędź swój czas!

Dowiedz się więcej

Integracje magazynu

Poznaj lepszy i tańszy sposób na utrzymywanie i kontrolowanie swoich stanów magazynowych.

Sprawdź moduł „Integracje magazynu”, który pozwala na połączenie ze sobą systemu Baselinker i jednego z magazynów zewnętrznych (Fakturownia, wFirma), dzięki czemu możliwe jest poprawne utrzymywanie i kontrolowanie stanów magazynowych.

Dowiedz się więcej

Baselinker

Sprawdź nasze moduły dla systemu Baselinker, które w znacznym stopniu ułatwią i przyśpieszą Ci pracę z tym systemem.

Stworzone przez nas funkcje oferują szereg przydatnych narzędzi, dzięki którym praca z Baselinkerem będzie jeszce bardziej efektywna. Zobacz nasze moduły, które umożliwiają pełną automayzcję Twoich procesów, w tym gratisy progowe, splittery statusów i opakowania zbiorcze.

Dowiedz się więcej

Allegro marketplace

Poznaj nasze moduły do automatyzacji korzystania z Twojego konta sprzedażowego na Allegro.

Nasze funkcjonalności pomogą Ci z transferem elementów z Baselinkera do Allegro, tworzeniem zestawów, a także wielowariantowością. Sprawnie zmieniaj ceny swoich ofert oraz czas realizacji w oparciu o Twój stan magazynowy. Odkryj wszystkie możliwości jakie oferujemy dla Allegro.

Dowiedz się więcej