Fakturownia Rezerwacje

Rezerwuj produkty w Fakturowni i unikaj pomyłek w sprzedaży. Skorzystaj z funkcji rezerwacji produktów i usprawnij procesy sprzedażowe w Twojej firmie.

Funkcja rezerwacje ma na celu zarezerwowanie produktu, który został zakupiony przez Klienta, ale nie został zdjęty ze stanu magazynu. Po połączeniu Fakturowni z BaseLinkerem produkty zakupione przez Klienta są zdejmowane ze stanu dopiero po wystawieniu dokumentu sprzedaży. Funkcja rezerwacje pozwala zarezerwować produkt, tak by zmieniła się jego dostępność na magazynie. 

 

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu “Fakturownia Rezerwacje” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Brak pomyłek

Zminimalizuj ryzyko wystąpienia pomyłki. Korzystając z funkcji rezerwacji nie musisz martwić się, że sprzedasz więcej produktów niż wynosi Twój stan magazynowy.

Oszczędność czasu

Dzięki rezerwacji produktów zaoszczędzisz czas. Twoi pracownicy nie będą musieli sprawdzać stanów magazynowych i rozwiązywać problemów związanych z pomyłkami. 

Automatyzacja

Rezerwacja produktów pozwoli zarezerwować produkt, który został zakupiony przez Klienta, ale nie został zdjęty ze stanu magazynu.

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Unikniesz pomyłek

Usprawnij procesy sprzedażowe

Główną zaletą skorzystania z modułu rezerwacji jest brak pomyłek, co znacznie usprawnia proces sprzedaży. Nie musisz martwić się o to, że po skończonej pracy Twojej firmy Kupujący zakupi produkty, których nie ma na stanie.

 

Łatwa integracja

Połącz ID produktów z BaseLinkera na podstawie pola fakturowni

Podczas importu produktów “pole “ID” z magazynu Baselinkera należy dopasować do jednego z odpowiednich pól. Łączenie przebiega w kilku szybkich krokach.

Zwiększona kontrola 

Kontroluj stan produktów na magazynie

Wyobraź sobie sytuację, w której po zakończonej pracy Kupujący zamawia ostatni produkt, nie schodzi on jednak ze stanu i tego samego dnia inny Kupujący zamawia ten sam produkt. W ostatecznym rozrachunku sprzedałeś dwa produkty posiadając tylko jeden na magazynie. Rezerwacja produktów w Fakturowni pozwala uniknąć takich sytuacji!

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!