BL Timers

Skorzystaj z zestawu funkcji wspomagających Baselinkera i jeszcze bardziej zautomatyzuj swoje procesy.

Funkcja BL Timers została stworzona w celu ułatwienia i przyśpieszenia procesów sprzedażowych w Twoim sklepie. Dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą wykonać automatyczne akcje w zamówieniach na podstawie niewielkiego interwału czasowego. 

Moduł „BL Timers” wymaga do działania konta w serwisie Baselinker.

 

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu BL Timers” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Oszczędność czasu

BL Timers to przede wszystkim oszczędność czasu. Funkcja ma na celu zmniejszenie interwału czasowego nawet do 10 minut. Będziesz mógł ustalić czas, po którym mają wykonać się automatyczne akcje. 

Uproszczone zarządzanie

BL Timers pozwala uprościć proces zarządzania, dzięki przeniesieniu ciężaru edycji zamówień z pracowników na nasze funkcje.

Automatyzacja procesów

Dzięki BL Timers możesz skrócić ilość czasu potrzebnych na wykonanie automatycznych akcji. Funkcja sprawdza się np. podczas rozpatrywania reklamacji. Dzięki temu modułowi możesz dodatkowo ustalić ilość dni dla konkretnego statusu. Dla przykładu jeśli rozpatrywana jest reklamacja, to można jej ustawić okres na 14 dni. Jeśli po tym czasie nie zmienisz tego statusu, to automatycznie reklamacja zostanie odrzucona. Jeśli chcesz ten zakres zmniejszyć poniżej jednego dnia, to wykonasz to dzięki BL Timers. 

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Łatwiejsza obsługa Klienta

Automatyczne akcje co 10 minut

Masz możliwość wykonywania automatycznej akcji w zamówieniach na podstawie niewielkiego interwału czasowego (do 10 minut). Ta funkcja świetnie sprawdzi się podczas rozpatrywania reklamacji. 

 

Zestawy dynamiczne

Rozbijaj zestawy dynamiczne

Funkcja sprawdza się podczas rozbijania zestawów dynamicznych. Masz możliwość ustalenia automatycznej akcji, która po upłynięciu określonej ilości czasu przeniesie zamówienie np. do statusu “zweryfikuj ręcznie”. 

Zwiększona kontrola 

Zarządzaj rabatami

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje SMS z potwierdzeniem i informacją, że jeśli dokupi drugi taki sam produkt w ciągu godziny, to otrzyma na to zamówienie określony rabat. Z użyciem BL Timers możesz kontrolować to, czy Twój Klient ma otrzymać ten gratis czy nie. 

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!