Wybierz pakiet idealny dla Ciebie

Pakiety programistyczne to specjalnie stworzona oferta dla osób potrzebujących niewielkich, aczkolwiek istotnych prac programistycznych. Pozwalają one na dostęp do grona specjalistów w formie wygodnego pakietu godzinowego.

W celu ułatwienia Ci podjęcia decyzji, przygotowaliśmy dla Ciebie 3 opcje współpracy, w zależności od tego, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz.

Kiedy potrzebujesz pakietu godzinowego?

Nasza oferta pakietów godzinowych to specjalnie stworzone rozwiązanie na następujące problemy:

Skrypty automatyzujące

Potrzebujesz zautomatyzować jakiś proces? Dostępne na rynku narzędzia nie dają Ci odpowiednich możliwości? Prosty skrypt automatyzujący daną czynność rozwiąże Twój problem!

Dodatkowe funkcje

W ramach aktualnych narzędzi brakuje Ci określonych funkcji? Pozwól nam zająć się Tym i przygotować określoną opcję specjalnie dla Ciebie.

Indywidualne dostosowania

Potrzebujesz dostosować system SellPander do Twoich potrzeb? W ramach pakietu programistycznego dokonamy wymaganych zmian specjalnie dla Ciebie!

Połączenia systemów

Czy musisz daną pracę wykonywać 2 lub więcej razy, w dwóch lub więcej Twoich programach? W ramach pakietów godzinowych połączymy je ze sobą, tak aby dane były automatycznie przekazywane między nimi.

Nowe integracje

Któryś z Twoich systemów nie posiada integracji z innymi? Bez obaw, jeżeli tylko to możliwe zaprojektujemy ją dla Ciebie zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymaganiami i preferencjami.

Rozbudowa możliwości

Dane narzędzie sprawdza się u Ciebie wspaniale? Zleć naszym specjalistom rozbudowę jego możliwości, tak aby korzyści płynące z jego stosowania były jeszcze większe!

Integracje indywidualne

Potrzebujesz czegoś więcej niż pakietu programistycznego? Chcesz stworzyć spójny system, potrzebujesz autorskiego rozwiązania, bądź indywidualnej integracji? Jesteśmy w stanie pomóc Ci i przygotować program szyty na miarę, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Zobacz naszą ofertę!

FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli Twoje obiekcje nie zostały jeszcze rozwiane – napisz do nas!

W jakim czasie muszę wykorzystać zakupione godziny?

Okres karencji godzin jest przypisany indywidualnie do pakietu i wynosi odpowiednio 2 miesiące dla pakietu 3 godzin, 3 miesiące dla pakietu 5 godzin i 4 miesiące dla pakietu 10 godzin.

Kto będzie wykonywał prace programistyczne?

Wszelkie prace i działania w ramach pakietów wykonywane są przez zespół SellPander. W zależności od Twojego zapotrzebowania, zlecone działanie zostanie przypisane do osoby posiadającej największe doświadczenie w pracach z Twojego zakresu.

W jaki sposób rozliczacie czas pracy?

Czas pracy mierzony jest przez nasze wewnętrzne narzędzia. W każdej chwili możesz poprosić nas o aktualny raport z wykorzystanych godzin. Czas pracy rozliczany jest w sesjach 15-sto minutowych. Minimalne naliczenie czasu dla pojedynczego zadania wynosi 30 minut.

Jakie działania dostępne są w ramach pakietu?

W ramach pakietów dostępne są wszelkie działania programistyczne wykonywane przez nasz zespół. Zakupione godziny możesz wykorzystać na rzecz skryptów ułatwiających Ci pracę, indywidualnego dostosowania systemu SellPander, czy też w pełni indywidualnych programów/integracji. Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoje potrzeby wpisują się w ten zakres, napisz do nas.

Co jeżeli moje zadania nie wpiszą się w zakres działań zespołu SellPander?

Jeżeli Twoje zlecenia wykroczą poza nasz zakres działań już po opłaceniu pakietu, zwrócimy Ci pełny koszt za niewykorzystany czas. Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoje zlecenie może zostać przez nas zrealizowane, napisz do nas.

Co jeżeli moje zlecenie wykracza poza zakupiony czas?

Jeżeli nasz zespół uzna, że Twoje zadanie przekroczy pozostały dostępny czas, poinformujemy Cię o tym. W każdej chwili możesz dokupić jeden z dostępnych pakietów godzin.