BL Translate

Skorzystaj z zestawu funkcji wspomagających Baselinkera i jeszcze bardziej zautomatyzuj swoje procesy.

Moduł “BL Translate” oferuje rozszerzenie funkcji BaseLinkera o tłumaczenie wybranego produktu lub całej kategorii produktów na wybrany język obcy. Dzięki modułowi nie będziesz musiał zlecać tłumaczenia opisów i nazw produktów tłumaczowi. Nasz system wykona to automatycznie.

Moduł “BL Translate” wymaga do działania konta w serwisie Baselinker.

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu “BL Translate” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Oszczędność czasu

W BaseLinkerze możesz ustalić języki obce, na które system na przetłumaczyć opis i tytuł produktu. W panelu SellPander wybierasz kategorię produktów lub jeden produkt, a system automatycznie dokona tłumaczenia. Nie musisz powtarzać wskazanej akcji, zostanie ona automatycznie uruchomiona, gdy produkt znajdzie się na magazynie.

Oszczędność pieniędzy

Nie musisz korzystać z usług tłumacza. Nasz system automatycznie przetłumaczy tekst takiej ilości produktów, jakiej tylko będziesz chciał. 

Automatyzacja

Nie musisz powtarzać wskazanej akcji, może zostać ona automatycznie uruchomiona, gdy produkt znajdzie się na magazynie. Nasz system przetłumaczy dokładnie każdy tekst, dzięki czemu unikniesz pomyłek.

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Poprawne tłumaczenia

Automatyczne i bezbłędne tłumaczenia

Korzystając z funkcji BL Translate nie musisz martwić się o poprawność tłumaczeń, nie musisz zaprzątać sobie głowy poszukiwaniem tłumacza, który wykonuje przekłady na wiele języków obcych. Teksty przekładane są automatycznie z wykorzystaniem mechanizmów sztucznej inteligencji.

 

Tłumaczenia na wiele języków

Wybór odpowiedniego języka

Niemiecki, angielski, francuski, włoski, a nawet estoński, chorwacki i holenderski. Lista języków obcych jest długa. Sam zdecydujesz w jakim języku chcesz mieć przetłumaczony opis produktów.

Przekłady całych kategorii lub konkretnego produktu 

Tłumacz wybrany produkt lub całą kategorię

BL Translate umożliwia przekład treści opisów produktów lub całych kategorii. Po ustawieniu automatycznej akcji i wcześniejszym wyborze odpowiednich parametrów system przetłumaczy treść na wybrany język.

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!