Splitter statusów

Automatycznie rozdzielaj zamówienia między poszczególnych pracowników!

Moduł „Splitter statusów” to specjalne narzędzie marki SellPander oferujące możliwość automatycznego rozdzielania zamówień między poszczególnych pracowników, na podstawie wcześniej zdefiniowanych indywidualnych zasad i reguł.

Spliter statusów wymaga do działania konta w serwisie Baselinker

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu „Splitter statusów” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Automatyzacja procesów

Zautomatyzuj proces obsługi zamówień w jeszcze większym stopniu. Dzięki splitterowi statusów zniknie kolejna rzecz, o której w normalnych warunkach musiałbyś myśleć.

Indywidualne dostosowanie

Dostosuj splitter statusów do swoich potrzeb. Utwórz wiele instancji, skorzystaj z różnych trybów rozdzielania lub dopasowuj zamówienia na podstawie ich wewnętrznych parametrów.

Oszczędność czasu

Oszczędzaj czas, który Ty lub Twój pracownik musielibyście przeznaczyć na ręczne rozdzielanie zamówień pomiędzy poszczególne stanowiska.

Gra Fair-play

Zyskaj świadomość tego, że każdy pracownik otrzymuje dokładnie tyle samo pracy, ile pozostali.

Mierzalność

Zyskaj kontrolę nad procesami w firmie. Dzięki splitterowi statusów będziesz w stanie dokładnie określić, jak efektywny jest każdy z Twoich pracowników.

Zwiększone zyski

Zautomatyzuj swoje proces i wykorzystaj zaoszczędzony czas na inne czynności, które w efekcie są bardziej dochodowe.

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Rozdzielanie zamówień

Rozdzielaj zamówienia między wybrane statusy

Przypisuj zamówienia pochodzące z jednego statusu do wielu innych. Dzięki temu rozdzielisz zamówienia do weryfikacji pomiędzy pracowników biura obsługi klienta lub między poszczególne stanowiska do pakowania.

 

Pełna automatyzacja

Skonfiguruj raz i korzystaj już zawsze automatycznie

Skonfiguruj rozdzielanie statusów raz i korzystaj do woli – cały proces odbywa się w pełni automatycznie, bez Twojego udziału. Dzięki temu nie musisz ciągle o nim myśleć, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na bardziej dochodowe działania.

Wiele instancji

Utwórz osobne reguły rozdzielania dla każdego przypadku

Posiadasz wiele przypadków, w których chciałbyś rozdzielić zamówienia? Nie ma problemu! Moduł „splitter statusów” pozwala na utworzenie do 5 całkowicie indywidualnych instancji, które następnie możesz przypisać do odpowiednich sytuacji. W każdej z nich możesz wybrać osobne statusy, tryb rozbijania, a także uwzględnianie specjalnych parametrów.

 

Tryby rozdzielania

Przekazuj zamówienia równomiernie lub procentowo

Zdecyduj, który z dwóch dostępnych trybów bardziej sprzyja Twoim potrzebom i dostosuj system pod swoje oczekiwania. Wybrać możesz pomiędzy rozdzielaniem z mechanizmem Round Robin (równomierne rozdzielanie zamówień) lub konfiguracją procentową (przypisz ile % zamówień ma trafiać do każdego statusu) .

Uwzględnianie parametrów

Uwzględnij ilości zamówień, ilości produktów lub ich wagi

Oceń który system uwzględniania parametrów jest dla Ciebie najkorzystniejszy w danej sytuacji. Nie musisz rozdzielać zamówień tylko ze względu na ich ilość, ale również, ze względu na ilość pozycji lub wagi produktów.

 

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!

Dołącz do nas już dziś

I uzyskaj dostęp do wszystkich modułów na 14 dni całkowicie za darmo!