Transfer elementów z Allegro do BaseLinkera

Moduł pozwala w kilku prostych krokach przetransferować produkty między Allegro, a BaseLinkerem. 

Moduł “Transfer elementów z Allegro do BaseLinkera” to specjalne narzędzie marki SellPander oferujące możliwość przeniesienia elementów produktów, takich jak np. opis, zdjęcie, parametry, warianty z Allegro do Baselinkera. Cały moduł został stworzony związku z tym, że Baselinker nie ma opcji na to by do gotowego produktu skopiować dane z Allegro, związku z tym nasz transfer elementów rozwiązuje ten problem.

 

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu “Transfer elementów z Allegro do BaseLinkera” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Oszczędność czasu

W kilku prostych krokach przetransferujesz wszystkie informacje z Allegro do BaseLinkera. Możesz również skopiować pojedynczy produkt lub całą kategorię produktów. Nie musisz tracić czasu na zmiany treści w Allegro i BaseLinkerze – elementy zmienione raz zostaną przeniesione automatycznie.

Brak pomyłek

Dzięki modułowi unikniesz pomyłek i nie będziesz musiał ręcznie zmieniać treści poszczególnych elementów produktu. 

Automatyzacja

Baselinker nie pozwala na aktualizację produktu w magazynie, jeżeli została wykonana zmiana w samym Allegro, a nasz moduł daje właśnie taką opcję. Wszystkie wprowadzone zmiany przeniosą się automatycznie.

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Pełna kontrola nad produktami

Kopiuj opisy, ceny, zdjęcia i inne parametry

Od teraz możesz kopiować opisy, zdjęcia, parametry i ceny z Allegro do BaseLinkera bez konieczności ponownego przepisywania lub wczytywania tych elementów. Łącząc konto Allegro z panelem SellPander i po uruchomieniu modułu możesz skopiować konkretny produkt lub całą kategorię do BaseLinkera uwzględniając wybrane parametry.

 

Pełna automatyzacja

W pełni automatyczny transfer elementów

Skonfiguruj transfer elementów raz i korzystaj do woli – cały proces odbywa się w pełni automatycznie, bez Twojego udziału. Dzięki temu nie musisz ciągle o nim myśleć, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na bardziej dochodowe działania.

Aktualizacja magazynu 

Zmieniaj parametry raz

Ta funkcja pozwoli Ci na zmianę parametrów (opisu, ceny, zdjęcia) w Allegro i automatyczne przeniesienie ich do BaseLinkera za pomocą automatycznych akcji. Wszelkie informacje o produkcie lub całej kategorii produktów przeniesiesz raz, a wszelkie zmiany wprowadzone w Allegro będą automatycznie przenoszone do BaseLinkera.

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!