Skontaktuj się z nami

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, możesz skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Przed skorzystaniem z tej opcji prosimy o zapoznanie się z naszą bazą wiedzy oraz sekcją „FAQ” znajdującą się poniżej.

Główny mail kontaktowy: kontakt@sellpander.pl

Pod tym adresem świadczymy wsparcie oraz załatwiamy wszelkie inne sprawy. Pisz śmiało! 🙂

Wyślij wiadomość

Informacje

Kadocode sp. z o.o.
ul. Zgierska 73 /503
91-463 Łódź
NIP: 7262682398

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez użytkowników.

Jak działa darmowy okres próbny?

Darmowy okres próbny to specjalna oferta przeznaczona dla nowych klientów, pozwalająca na korzystanie z systemu za darmo przez 14 dni. Po tym okresie konto zostaje zawieszone, do czasu opłacenia dostępu do wybranych modułów.

Jakie są wymagania systemu?

SellPander to aplikacja internetowa typu SaaS działająca w pełni w przeglądarce. System można uruchomić na dowolnym komputerze podłączonym do internetu.

Dla kogo przeznaczony jest system?

System przeznaczony jest dla klientów biznesowych, którym zależy na zwiększeniu swoich zysków i zmniejszeniu kosztów pochodzących ze sprzedaży internetowej. Aby zarejestrować się w systemie, wymagane jest podanie numeru NIP.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, do każdego złożonego zamówienia otrzymasz fakturę VAT. Faktury znaleźć można w panelu aplikacji, w zakładce „Ustawienia”, każda faktura jest również wysyłana na adres e-mail podany przy rejestracji.

Czym są zestawy statyczne?

Zestawy statyczne to zbiory produktów wystawiane w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych, które przy procesie pakowania zamówienia są „rozbijane” na produkty fizyczne. Dzięki temu pakowanie zamówienia jest maksymalnie proste, a zarządzanie stanami magazynowymi nie sprawia problemów. 

Czym są zestawy dynamiczne?

Zestawy dynamiczne to podmioty wystawiane w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych, które składają się z przynajmniej jednego produktu zawierającego możliwość wyboru (np. kolor, wzór). Dzięki systemowi SellPander możliwe jest dopasowanie produktu aukcyjnego do określonego produktu fizycznego.