Integracje indywidualne

Poza rozwojem platformy SellPander zajmujemy się również przygotowywaniem indywidualnych aplikacji dla klientów e-commerce i nie tylko.

W naszej pracy wykonaliśmy już ponad 100 indywidualnych programów i aplikacji. Nasz bogaty zespół specjalistów z różnych dziedzin z pewnością będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom 

Nasze technologie

W naszej pracy używamy najnowszych dostępnych na rynku technologii

Dzięki temu tworzone przez nas rozwiązania spełniają swoją rolę przez długi czas, a szeroka gama naszych umiejętności pozwoli sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

C#

Optymalny i rozbudowany język programowania, pozwalający na tworzenie wszelkiego rodzaju aplikacji

MVC

Model rozwiązań integrujący stosowane technologie, który zapewnia prędkość działania aplikacji, a także ich bezpieczeństwo

Azure

Stabilna i rozbudowana platforma do utrzymywania rozwiązań od firmy Microsoft

T-SQL

Rozbudowany język bazodanowy pozwalający na odpowiednie zarządzanie Twoimi danymi

Javascript

Obsługa zdarzeń oraz działań w warstwie wizualnej programów i aplikacji

HTML & CSS

Odpowiednie narzędzia do tworzenia widoków i wizualnego dostosowania programów pod Twoje potrzeby

Frameworki

Dodatkowe narzędzia pozwalające na jeszcze większe wykorzystanie potencjału w Twoim projekcie

REST API

Najpopularniejsza architektura komunikacji pozwalająca na integrowanie większości platform i rozwiązań dostępnych na rynku

Rozwiązania szytę na miarę

Chcesz stworzyć spójny system, potrzebujesz autorskiego rozwiązania, bądź indywidualnej integracji? Jesteśmy w stanie pomóc Ci i przygotować program szyty na miarę, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Skontaktuj się w celu uzyskania oferty!

Doświadczenie

W naszej pracy wykonaliśmy już ponad 100 indywidualnych programów i aplikacji

Pracowaliśmy już zarówno przy stosunkowo niewielkich integracjach z platformami Marketplace, poprzez indywidualne rozwiązania skupione na konkretnym segmencie firmy, na pełnych systemach produkcyjno-sprzedażowo-magazynowych kończąc.

Zaufanie

Z systemu SellPander korzystają codziennie setki użytkowników

 

Dzięki szerokiej gamie naszych produktów udostępnianych w modelu SaaS wiesz, komu powierzasz rozwiązanie swoich problemów i zrealizowanie Twojej wizji. Tym razem nie bierzesz kota w worku 🙂

Specjalizacja

Posiadamy bogaty zespół specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu projektowi

Naszym głównym rynkiem są rozwiązania w segmencie e-commerce. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów sprzedażowych, automatyzujących, zintegrowanych z platformami Marketplace i narzędziami do sprzedaży online.

Z naszych usług korzystają

Zobacz, kto już zdecydował się na współpracę z nami:

Zobacz opinie naszych klientów

Udział w programie pozwala nam na rozbudowę naszej struktury sprzedażowej, poprzez rozwiązania automatyzujące wystawianie naszych produktów do sprzedaży na platformach marketplace. Szczerze polecam.

Damian Sobaszek, GT Group Tomaszek

Współpraca niewątpliwie wspiera rozwój naszej ekspansji na rynki zagraniczne oraz rozbudowę lokalnych systemów w segmentach B2B i B2C. Zespół specjalistów z SP realizuje dla nas wiele dedykowanych przedsięwzięć IT z zakresu wsparcia sprzedaży, komunikacji z klientami oraz analizy danych. Polecam.

Rafał Śliwiński, Empire Brands

FAQ

Obok znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeżeli Twoje obiekcje nie zostały jeszcze w pełni rozwiane – napisz do nas!

Jaki jest koszt integracji?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, bazując na złożoności potrzebnej integracji i czasu wymaganego na jej stworzenie.

Czy możecie rozbudować dla mnie system SellPander?

Oczywiście, w zakres naszych usług wchodzi również indywidualna rozbudowa narzędzia pod Twoje potrzeby.

Ile trwa wykonanie integracji?

Na każde zgłoszenie staramy się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. Czas wykonania aplikacji zależy od jej złożoności i dostępnych mocy przerobowych.

W czym się specjalizujecie?

Nasza specjalizacja opiera się głównie o automatyzację procesów. Większość naszych aktualnych klientó wspieramy w rozwoju ich segmentu e-commerce.

Co możecie dla mnie zrobić?

Wykonujemy integracje między systemami, rozwiązania służące optymalizacji procesów, obsłudze marketplace, czy dostarczające dany wynikowe i analityczne.

Czy podpisujecie umowy NDA?

Zależy nam na ochronie Twoich interesów. Jeżeli potrzebujesz zabezpieczenia w postaci umowy NDA, nie mamy problemu aby takową podpisać