SellPander Pay

Szybkie płatności z użyciem operatora przelewy24.pl są możliwe, dzięki SellPander Pay! 

Moduł “SellPander Pay” oferuje Klientom dokonanie szybkich płatności, rozwiązuje tym samym brak możliwości szybkiego opłacenia zamówień w BaseLinker. Wystarczy wysłać link do kupującego, który będzie mógł opłacić zamówienie jak w sklepie internetowym lub allegro – za pomocą strony Przelewy24. Funkcja sprawdza się szczególnie podczas składania zamówień telefonicznych oraz przy upsellingu.

 

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu „SellPander Pay” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Możliwość szybkiej realizacji zamówień telefonicznych

Zamówienie od razu po opłaceniu zmienia w BaseLinker status na “opłacone”. Moduł idealnie sprawdza się przy zamówieniach składanych przez telefon, bądź dopłaty do zamówień. 

Oszczędność pieniędzy

Wybierając SellPander Pay otrzymujesz od nas link referencyjny, dzięki któremu zyskujesz 0,5% rabatu. Rejestrując się w Przelewy24 za pomocą naszego linku referencyjnego, prowizja pobierana przez P24 będzie o 0,5% niższa i wyniesie jedynie 1,4%

Automatyzacja procesów

Nie musisz logować się do banku, sprawdzać czy otrzymałeś przelew do danego zamówienia, Sellpander Pay oznacza opłacone zamówienie w Baselinker automatycznie zmieniając  status płatności  na “zapłacone”  

Zwiększone zyski

Jeśli niechętnie przyjmowałeś zamówienia telefoniczne, ze względu na problemy z płatnościami lub wręcz koniecznością wysyłki za pobraniem, od teraz ten problem zniknie, a Sellpander Pay zajmie się obsługą płatności. 

Brak pomyłek

Sellpander Pay zminimalizuje ryzyko pominięcia zamówień opłaconych przelewem tradycyjnym lub błędnego oznaczenia płatności w zamówieniach

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Szybkie płatności w panelu BaseLinker

Pobieraj opłaty za zamówienia telefoniczne

Od teraz będziesz pobierać opłaty za zamówienia telefoniczne oraz za przedmioty zamówione dodatkowo np. po złożeniu zamówienia w innym kanale za pomocą płatności, takich jak w sklepie internetowym czy Allegro.

 

Pełna automatyzacja

Ustaw automatyczne akcje w BaseLinkerze i wysyłaj SMS automatycznie

Wystarczy dodać jedną akcję automatyczną, a Klient otrzyma link do płatności w mailu lub SMSie, po zmianie statusu zamówienia lub przyciśnięciu zdarzenia własnego w panelu BaseLinkera. Po opłaceniu w BaseLinkerze automatycznie oznaczymy zamówienie jako opłacone. 

Zwiększone możliwości cross-sellingu i up-selling

Zwiększ sprzedaż proponując dodatkowe produkty

Jeśli chcesz, możesz zwiększyć sprzedaż proponując Klientom dodatkowe produkty nie martwiąc się o to jak za nie zapłacą. Wszystko odbędzie łatwo, prosto i przyjemnie.

 

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!