27.07.2020 – Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich listę wraz z krótkimi opisami.

Nowy silnik systemu SellPander

W ostatnich dniach pracowaliśmy nad nową wersją aplikacji. Nasz zespół uznał, że w celu dalszego rozwoju i zapewnienia jak najlepszych usług wymagane jest przeniesienie obecnego systemu na zupełnie nowy silnik.

Nowa wersja aplikacji działa sprawniej i szybciej, a ponadto umożliwi nam dodawanie nowych funkcjonalności jeszcze bardziej dynamicznie aniżeli odbywało się to do tej pory. Już teraz szykujemy dla Was kilka nowych niespodzianek i funkcji o których poinformujemy niebawem!

Zmiany w aplikacji można zauważyć między innymi przy korzystaniu z zakładki „weryfikacja”, w której czas oczekiwania na przetworzenie zamówienia jest teraz o wiele niższy.

W przypadku zauważenia jakichkolwiek błędów w działaniu nowej wersji systemu, prosimy o kontakt. Postaramy się niezwłocznie je wyeliminować.

Nowy funkcjonalność – ceny w panelu

Ze względu na dużą ilość zapytań ze strony naszych klientów, zdecydowaliśmy się umożliwić ustalanie cen produktów z zestawów w naszym panelu.

Pobieranie cen produktów z baselinkera i obliczanie finalnych wartości na ich podstawie będzie działało tak jak do tej pory. Nie jest wymagana żadna zmiana w ustawieniach.

Ceny poszczególnych produktów będą możliwe do ustalenia podczas tworzenia/edycji produktu w nowo dodanym polu. Możliwe jest ustalenie cen w sposób wagowy (np. produkt A – cena 1, produkt B – cena 2 => cena zestawu podzielona zostanie w proporcji 33%/66%), jak również podając realną cenę produktu (w przypadku gdy suma cen produktów nie będzie równa cenie zestawu zostaną one zmodyfikowane według obowiązującego algorytmu. Więcej na ten temat dowiedzieć można się z naszego artykułu „W jaki sposób obliczamy cenę produktu?„.

Jednocześnie zdecydowaliśmy się wyłączyć przypisywanie cen bezpośrednio z magazynu baselinkera, bez uwzględniania ceny zestawu – system ten mógł powodować wiele błędów i zalecane było unikanie korzystania z niego. Nowy system cenowy pozwala na zachowanie tej samej funkcjonalności, z użyciem dodatkowych zabezpieczeń.

Aby włączyć korzystanie z cen produktów podanych w systemie SellPander, należy przejść do ustawień i w zakładce „Baselinker” zaznaczyć odpowiednie pole.

Domyślnie dla wszystkich produktów dodanych do tej pory cena została ustawiona na 1.

Zachęcamy do wypróbowania nowych funkcjonalności aplikacji. W najbliższym czasie planujemy również rozwój i modernizację wyglądu aplikacji, tak aby była ona bardziej czytelna i intuicyjna.

Pozdrawiamy i życzymy owocnej sprzedaży!

Zespół SellPander.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.