12.06.2020 – Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich listę wraz z krótkimi opisami.

Integracja SMS – startujemy!

Miło nam Was poinformować, że startujemy w pełni z Integracją SMS! Od teraz, w ramach abonamentu „zestawy dynamiczne”, możesz wysyłać do klienta wiadomości SMS, w których to on zdecyduje jaki wariant/wzór/kolor produktu wybiera.

Co więcej, rozszerzyliśmy funkcjonalność SMS o 3 typy parametrów: listę, kolor i zdjęcie. Dla parametrów typu lista, klient wybierze z listy wyboru. Parametry typu kolor wyświetlą się w formie kafelków w danym kolorze. Parametry typu zdjęcie również wyświetlą się w formie kafelków, ale z wybraną przez Ciebie grafiką.

Aby dowiedzieć się więcej na temat konfiguracji integracji SMS, kliknij w poniższy przycisk.

Nowy, prostszy system rozliczeń

Zmieniliśmy również nasz stary system rozliczeń na nowy, wygodniejszy dla użytkowników. Od teraz dokonasz jednorazowej płatności na określoną ilość punktów w aplikacji. Każdy punkt to koszt 1 zł netto.

Następnie w panelu SellPander, w zakładce ustawienia > opłaty, możesz wybrać z których usług chcesz korzystać. Każda z nich kosztuje określoną ilość punktów, które naliczymy każdorazowo przy włączeniu usługi, a następnie co miesiąc, aż do momentu jej wyłączenia. Dzięki temu sam decydujesz z których modułów i dodatków chcesz korzystać, a których wprowadzenie możesz rozważyć w przyszłości!

Rozszerzenie dodatku „Zarządzanie stanami magazynowymi”.

Rozszerzyliśmy również dodatek „Zarządzanie stanami magazynowymi” o nową funkcjonalność – kontrolowanie ceny. Od teraz, jeżeli masz taką potrzebę, możesz sprawić aby cena zestawu była każdorazowo ustawiana jako suma cen wszystkich produktów cząstkowych.

Zachęcamy do wypróbowania nowych funkcjonalności.

Pozdrawiamy i życzymy owocnej sprzedaży!

Zespół SellPander.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.