Zestawy Allegro

Rabaty ilościowe

Moduł ten pozwala na ustawienie rabatu na wybrany produkt, po zakupie określonej ilości prduktów, która zostanie przez nas wybrana. Aby zacząć konfigurajcę należy przejść do zakładki 'Marketplace’ -> 'Allegro’ -> 'Zestawy’. Po przejściu do odpowiedniej zakładki należy wybrać konto allegro na którym chcemy ustawić taki rabat ilościowy.

  • SellPander
Fig. 1 Wybór konta allegro

Następnie wybieramy opcję 'Dodaj zestaw’ -> 'Rabat ilościowy’. Po wyborze tej opcji mamy dwie możliwości, pierwsza to rabat przy zakupie kilku sztuk tego samego produktu lub rabat przy zakupie kliku dowolnych przedmiotów.

Kilka sztuk tego samego prduktu

Po wyborze tej opcji, do wyboru mamy która sztuka będzie taniej i ile procent będzie wynosić rabat. Po ustaleniu tych wartości pozostaje wybrać sku oferty, a następnie utworzyć zestaw.

  • SellPander
Fig. 2 Tworzenie rabatu ilościowego

Po dodaniu SKU 'PRZYKŁAD’ jest on widoczny poniżej jako SKU oferty. Po dodaniu zestawu jest on widoczny w rabatach ilościowych.

  • SellPander
Fig. 3 Rabat ilościowy po dodaniu

Kilka dowolnych produktów

W tej opcji wybieramy ile kupujący musi kupić przedmiotów, aby najtańszy z nich otrzymał taniej o wyznaczony przez nas procent rabatu. Po ustaleniu tych wartości należy dodać przedmioty poprzez SKU oferty, minimalna ilość produktów w tej opcji to dwa. Na koniec należy utworzyć zestaw.

  • SellPander
Fig. 4 Tworzenie rabatu ilościowego

Po dodaniu dwóch pozycji w tym przypadku 'PRZYKŁAD 1′ oraz 'PRZYKŁAD 2′, są one widoczne jako przedmioty w promocji. Po dodaniu zestawu jest on widoczny w rabatach ilościowych.

  • SellPander
Fig. 5 Rabat ilościowy po dodaniu

Zestawy produktów

Opcja ta tworzy rabat przy zakupie wybranych przez nas produktów w zestawie. Aby zacząć konfigurację należy nacisnąć 'Dodaj zestaw’, a następnie wybrać 'Zestawy produktów’. Następnie dodajemy produkty, które chcemy aby znalazły się w zestawie (minimum dwa). Po dodaniu wybranych produktów, wyświetlą się one poniżej. Do wybory mamy przy której ofercie będzie widoczny ten zestaw, może on być widoczny przy każdym wybranym przez nas produkcie. Jako ostatnie należy podać wartość rabatu, po ustaleniu tej wartości należy utworzyć zestaw.

  • SellPander
Fig. 6 Tworzenie zestawu

Po dodaniu zestawu będzie widoczny on w zestawach produktów.

  • SellPander
Fig. 7 Zestaw po dodaniu

Zestawy stałe i zestawy obecnie na allegro

W module pod wyborem konta allegro, mamy do wyboru dwie opcję. Są to zestawy stałe i zestawy, które obecnie posiadamy na allegro. Zestawy stałe to, które zostały stworzone w naszym panelu lub przeniesione z allegro, co pozwala na kontrolowanie ich wszystkich w jednym miejscu. Aby przenieść zestawy z allegro i móc je kontrolować w naszym module wystarczy wybrać opcję 'Zestawy obecnie na allegro’ . Po przejściu do tej zakładki znajdujemy zestaw, który chcemy przenieść i wybieramy opcję 'Utwórz zestaw stały’.

  • SellPander
Fig. 8 Przekształcanie zestawu z allegro w zestaw stały

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.