WYKAZ ZMIAN 10.08.2022-14.12.2022
  • SellPander

Integracje księgowe RMA x Fakturownia

Aktualizacja ta bez trudu umożliwia wystawianie korekty do faktury z poziomu zgłoszenia w Naszym systemie RMA. Nie musisz logować się do swojego systemu księgowego by wystawiać korektę. (Pamiętaj, Nasza opcja jest konfigurowalna tylko z firma Fakturowania)

Integracja Discord

Integracja Discord od teraz już dostępna w SellPander. Stwórz wiadomość, która ma zostać wysłana na Discord. Konfiguracja alertów wyzwoli Twoje zdarzenie z zewnętrznego systemu np: automatyczne akcje Baselinker. Kiedy nastąpi zdarzenie, Nasz system automatycznie wyślę skonfigurowaną przez Ciebie wiadomość na wskazany kanał na Twoim serwerze Discord. Prosta integracja znanego i lubianego komunikatora z systemami e-commerce.

Nowy moduł allegro: Kopiowanie ofert

Dzięki tej aktualizacji z łatwością przeniesiesz swoje oferty z konta A na konto B. Moduł skraca czas wdrażania istniejącej oferty na nowe konto. W panelu możesz przeszukiwać listę ofert, zaznaczyć interesujące Cie pozycje, wskazać konto na które te pozycje mają zostać skopiowane, kliknąć zapisz i gotowe.

Nowy moduł allegro: Odświeżanie ofert

Dzięki tej aktualizacji Twoje oferty allegro na których nie ma ruchu zostaną wystawione ponownie, co sprawi że pokażą się jako nowość. Rozwiązuje ona problem ofert które wiszą i generują koszta, a nie przynoszą profitu. W panelu można dodać konfiguracje, która jest globalna lub obejmuje wskazaną grupę ofert. Konfiguracja mówi po ilu dniach bez odnotowanej sprzedaży oferta ma zostać wystawiona ponownie.

Zmiana operatora: SMS na SMSAPI

Zmiana operatora wysyłanych sms. Od teraz możesz samemu bez Naszego pośrednictwa rozliczać się z SMSAPI. Lepsze warunki cenowe, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy. W momencie kiedy nie chcesz zmian, one w tym zakresie Ciebie nie obowiązują (jest to opcja skierowana do osób, które chcą same dokonać zmian)

Dodanie obsługi dla nowego formatu etykiety InPost

W związku zmianami po stronie przewoźnika zaktualizowany został Nasz system  by obsługiwał nowy format listów przewozowych.

Integracje hurtowni – nowe opcje

Pobieranie produktów w danym zakresie cenowym. Można ustawić filtr w integracji hurtowni produkty z jakiego zakresu cenowego z podłączonego pliku mają zostać przesłane do baselinkera.

RMA: filtr ogólny w kokpicie

Filtr ogólny RMA to wyszukiwarka, w której można szukać po imieniu, nazwisku, nazwie produktu, ID, mailu etc.

Zestawy dynamiczne: konfiguracja dla parametrów dodatkowych

Od teraz możesz wprowadzać do konfiguracji zestawu dodatkowe parametry. Pamiętaj: Ilość parametrów przestaje być ograniczona do 3, jak to było do tej pory. Dodatkowo występować teraz mogą zależności między parametrami. Wyjaśnienie: Dany parametr pokaże się tylko jeśli użytkownik wybierze odpowiednią opcję. (Wybór X1 daje możliwość wyboru Y1) Dzięki temu możesz wprowadzać dowolną konfigurację do zestawów dynamicznych.

Rework – zakładki opłaty

Podzielona została zakładka na bardziej czytelne sekcje oraz uproszczony został dostęp do niej przez dedykowaną opcje w nawigacji.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.