Szkolenie już się odbyło – link do nagrania poniżej

Zestawy  w jednej ofercie Allegro

Pokażemy Ci, jak wielkie możliwości daje używanie zestawów i jak aplikacja SellPander może Ci w tym pomóc

Nauczymy Cię, jak można ułatwić sobie panowanie nad stanami magazynowymi zestawów

Zademonstrujemy, w jaki sposób prawidłowo skonfigurować SellPander, oraz jak połączyć go z Baselinkerem

Nagranie ze szkolenia jest dostępne na naszej grupie na facebooku.

Kto prowadził szkolenie?

Dominik Borsa

Dominik Borsa

Współtwórca aplikacji Sellpander.pl

Jestem certyfikowanym wdrożeniowcem programu Baselinker, byłem właścicielem kilku sklepów internetowych. Automatyzuję procesy obsługi zamówień i wystawiania ofert w firmach. Od ponad 9 lat jestem związany z e-commerce. Pracowałem na większości stanowisk możliwych do objęcia w sklepach internetowym.

panelu Baselinkera spędziłem mnóstwo czasu, liczę ogólnie, że może to być około 5000 godzin, konfigurowania paneli, obsługi zamówień i innych prac przy pomocy tego narzędzia. Tym samym wyspecjalizowałem się we wdrożeniach Baselinkera w firmach e-commerce. Szkolę również z obsługi panelu Baselinkera. 

Kacper Dyba

Kacper Dyba

Współtwórca aplikacji Sellpander.pl

Specjalista IT zajmujący się głównie tworzeniem rozwiązań w zakresie automatyzacji i usprawniania procesów biznesowych. Uwielbiam działać na twardych liczbach, wyznaje pogląd, że jeżeli nie da się czegoś zmierzyć, to nie da się tego również ocenić. Posiadam certyfikaty CCNA i CCNP w zakresie rozwiązań sieciowych, a także doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych struktur informatycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Wierzę, że jeżeli coś jeszcze nie zostało zautomatyzowane, to tylko dlatego, że nikt jeszcze nie wymyślił, jak to zrobić.