Bezpłatne szkolenie | 16.06 | wtorek| 18.30

Wiele kolorów w jednej ofercie allegro

Pokażemy Ci, jak wielkie możliwości daje sprzedaż wielu kolorów w jednej ofercie i jak aplikacja SellPander może Ci w tym pomóc

Zaprezentujemy jak klient łatwo wybierze kolor z Twojej oferty

Zademonstrujemy, w jaki sposób prawidłowo skonfigurować SellPander, oraz jak połączyć go z Baselinkerem

Na koniec webinaru odpowiemy na Wasze pytania związane z SellPanderem

Kto będzie prowadził szkolenie?

Dominik Borsa

Dominik Borsa

Współtwórca aplikacji Sellpander.pl

Jestem certyfikowanym wdrożeniowcem programu Baselinker, byłem właścicielem kilku sklepów internetowych. Automatyzuję procesy obsługi zamówień i wystawiania ofert w firmach. Od ponad 9 lat jestem związany z e-commerce. Pracowałem na większości stanowisk możliwych do objęcia w sklepach internetowym.

panelu Baselinkera spędziłem mnóstwo czasu, liczę ogólnie, że może to być około 5000 godzin, konfigurowania paneli, obsługi zamówień i innych prac przy pomocy tego narzędzia. Tym samym wyspecjalizowałem się we wdrożeniach Baselinkera w firmach e-commerce. Szkolę również z obsługi panelu Baselinkera. 

Kacper Dyba

Kacper Dyba

Współtwórca aplikacji Sellpander.pl

Specjalista IT zajmujący się głównie tworzeniem rozwiązań w zakresie automatyzacji i usprawniania procesów biznesowych. Uwielbiam działać na twardych liczbach, wyznaje pogląd, że jeżeli nie da się czegoś zmierzyć, to nie da się tego również ocenić. Posiadam certyfikaty CCNA i CCNP w zakresie rozwiązań sieciowych, a także doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych struktur informatycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Wierzę, że jeżeli coś jeszcze nie zostało zautomatyzowane, to tylko dlatego, że nikt jeszcze nie wymyślił, jak to zrobić.