System SellPander CRM – rozwiązanie dla E-Commerce

WPROWADZENIE

System SellPander CRM - rozwiązanie dla E-Commerce
  • SellPander

System SellPander CRM – rozwiązanie dla E-Commerce. W dzisiejszym artykule skupimy się na kolejnym systemie, który ma za zadanie zarządzać relacjami z klientem. System CRM bo o nim mowa to system, który jest niezbędny do tego by Twój biznes ciągle się rozwijał.

Klient, to najważniejszy „element” rentowności Twojego biznesu.

„Nie ma klientów, Nie ma pieniędzy.”

Dlatego dziś dowiesz się czym jest i jak wdrożyć system CRM z pomocą SellPander, tak by Twoje wyniki znacząco wzrosły oraz zrozumiesz potrzebę dbania o relacje z klientami.

KIM JEST KLIENT?

System SellPander CRM - rozwiązanie dla E-Commerce
  • SellPander

Klient jest niezwykle ważnym elementem każdego biznesu. Bez klientów, żadna firma nie mogłaby przetrwać i rozwijać się. Dlatego też, powinniśmy dbać o relacje z klientami oraz robić wszystko, aby ich zadowolić.

Wiele przedsiębiorstw, nie docenia swoich klientów. Najczęściej wynika to z dużych obrotów firmy, gdzie klient schodzi na tzw „drugi plan” 

Jednak, dlaczego klient jest tak bardzo istotny?

->Po pierwsze, klienci są źródłem przychodów dla Twojego biznesu. To dzięki nim firma może generować zyski i rozwijać się. Dlatego ważne jest, aby zawsze dostarczać im najlepsze produkty lub usługi oraz zapewnić jak najlepszą obsługę.

->Po drugie, klienci  mogą stać się ambasadorami Twojej marki. Jeśli klienci są zadowoleni z Twoich usług, będą chętnie polecać je swoim znajomym i rodzinie. To pozytywne słowo z ust klienta jest jednym z najlepszych sposobów na pozyskanie nowych konsumentów.

->Po trzecie, dzięki dobrym relacjom z klientami, będziesz mógł lepiej poznać ich potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu, będziesz mógł dostosowywać swoje produkty lub usługi do ich potrzeb, co zwiększy ich zadowolenie i przywiązanie do Twojej marki.

Podsumowując, „klient nasz pan” to przysłowie, które może do najmilszych nie należy, ale jeśli zrozumiemy skąd ono się wzięło i dlaczego jest w tym dużo racji, Nasz biznes znacząco się rozwinie.

Może wydawać się to wszystko bardzo wymagające, jednak przedstawimy Ci dzisiaj rozwiązanie, dzięki któremu zrozumiesz potrzeby swoje klienta a Wasza dobra „relacja” zostanie zbudowana od podstaw.

CZYM JEST CRM?

System SellPander CRM - rozwiązanie dla E-Commerce
  • SellPander

CRM, czyli (Customer Relationship Management), to system zarządzania relacjami z klientami. Jest to narzędzie, które pozwala na zbieranie, przechowywanie i analizowanie danych dotyczących klientów oraz ich interakcji z firmą. Celem CRM jest ulepszanie obsługi klienta, zwiększanie jego lojalności oraz zwiększanie efektywności i rentowności biznesu.

System CRM składa się z trzech głównych części oprogramowania, procesów i strategii:

->Oprogramowanie CRM pozwala na przechowywanie i analizowanie danych dotyczących klientów, ich historii zakupów oraz interakcji z firmą. 

->Procesy CRM obejmują sposoby wykorzystania tych danych do lepszego zrozumienia potrzeb klientów i dostosowywania do nich oferty firmy. 

->Strategie CRM odpowiadają za długoterminowe planowanie relacji z klientami i ustanawianie celów biznesowych związanych z klientami.

System CRM pozwala przedsiębiorstwom na automatyzację procesów związanych z obsługą klientów, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności. Pomaga też w identyfikacji potencjalnych klientów oraz ulepszeniu personalizacji oferty dla poszczególnych konsumentów. CRM pomaga też przedsiębiorstwom w zwiększeniu lojalności, poprzez lepsze zrozumienie ich potrzeb i lepszą obsługę.

Warto wiedzieć!

E-Commerce czyli system biznesowy, który w ostatnim czasie staje się coraz to bardziej popularny na tle konkurentów.

Przez fakt, że system ten jest dość nowy to ciężko znaleźć system CRM dostosowany właśnie pod E-Commerce. Z rozwiązaniem przyszedł SellPander, którzy stworzył narzędzie dedykowane dla tej branży.

SELLPANDER CRM

System SellPander CRM - rozwiązanie dla E-Commerce
  • SellPander

SellPander CRM to narzędzie przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcą zautomatyzować obsługę swoich klientów. Jest to w pełni zintegrowany m.in z Allegro i Baselinkrem system, który umożliwia. obsługę maili, dyskusji na Allegro, chatów z platformy messenger czy wiadomości z wielu dodatkowych platform marketplace. Co ważne, przede wszystkim SellPander CRM na zarządzanie całą komunikacją z klientami w jednym miejscu.

Dlaczego warto z niego korzystać?

->Po pierwsze, dzięki SellPander CRM możemy zapewnić lepszą obsługę klientów. Narzędzia dostępne w systemie pozwalają na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów klientów oraz rozstrzyganie sporów (np, na Allegro).

->Po drugie, automatyzacja procesów. SellPander CRM pozwala na rozbudowanie panelu Baselinkera, Apilo a także wybranych platform sklepowych o funkcję CRM, co umożliwia jeszcze bardziej zautomatyzowanie procesów w firmie.

->Po trzecie, oszczędność czasu. Dzięki SellPander CRM nie trzeba przełączać się między różnymi systemami, kontami Allegro i skrzynkami pocztowymi, co pozwala na zwiększenie efektywności.

->Po czwarte, Autorespondery. Dzięki autoresponderom nie trzeba martwić się o odpowiedzi na pierwsze wiadomości od kupujących (np. na Allegro).

Podsumowując, SellPander CRM to narzędzie, które pozwala na skuteczniejszą obsługę  oraz automatyzację procesów. Dzięki niemu można zwiększyć efektywność działań, oszczędzić czas i zapewnić lepszą obsługę swojego konsumenta.

Dodatkowo chcielibyśmy wspomnieć o 5 najważniejszych funkcjach jakie ma dla nas SellPander CRM:

1. Centrum wiadomości   – pozwala na przeglądanie, odpowiadanie i zarządzanie konwersacjami z jednego miejsca. Wystarczy włączyć integrację z CRMem i wybrać konta Allegro/mailowe/messenger/olx/empik/kaufland/eprice/bonanza

2. Autorespondery   – umożliwiają one ustawienie szablonu wiadomości, który będzie automatycznie wysłaną odpowiedzią na pierwszą wiadomość od klienta. można wybrać w których dniach i w jakim przedziale godzinowym autoresponder ma odpowiadać.

3.  Klienci   – spis wszystkich Klientów pobieranych z BaseLinkera wraz z listą ich zamówień, danych, dyskusji oraz produktów.  Lista jest automatycznie pobierana z panelu BaseLinkera. Wybierając konkretnego Klienta można podejrzeć dyskusje, maile oraz zamówienia.

4. Automatyczne akcje   – Automatyczne akcje pozwalają na skonfigurowanie akcji, która ma się wykonywać w momencie ustalonego wydarzenia. np. przyszła nowa wiadomość w centrum wiadomości allegro -> odpowiedz na wiadomość szablonem

5.  Szablony i stopki   – pozwalające przygotować dokładne schematy odpowiedzi dla typowych przypadków, a także na automatyczne dodawanie podpisu Twojej firmy bądź Twojego pracownika do wysyłanej wiadomości.

PODSUMOWANIE

System SellPander CRM - rozwiązanie dla E-Commerce
  • SellPander

W dzisiejszym artykule dowiedzieliśmy się dlaczego klient jest tak istotny dla Twojego biznesu. Dodatkowo wiemy już czym jest CRM oraz SellPander CRM – znamy zastosowanie oraz najważniejsze funkcje.

Na pewno każdemu z Was nasuwa się pytanie o kwotę, za jaką można uzyskać dostęp do tego rozwiązania w SellPander.

Jeszcze tylko przed tym chcemy przypomnieć, że by skorzystać z naszego rozwiązania należy posiadać konto na platformie BaseLinker.

Nasza usługa podzielona jest na 3 plany, które kosztują następująco:

Plan Small 30 PLN/miesięcznie

Pan Norman 60 PLN/miesięcznie

Plan VIP 90 PLN/miesięcznie 

Szczegółowy zestaw informacji na temat tego produktu znajdziecie na naszej stronie:

Gdzie dokładnie jest opisane co wchodzi w skład każdego z naszych pakietów.

Natomiast jeśli będziecie mieli jakieś dodatkowe pytania, zachęcamy do poszukania swojej odpowiedzi wpierw w zakładce: Pomoc

A w razie dalszych niejasności zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem przez adres kontakt@sellpander.pl

Na dzień dzisiejszy z naszej strony to wszystko. Dziękujemy za poświęcony czas i do usłyszenia za 2 tygodnie!

~SellPander automate your business

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.