Rezerwacja w Fakturowni

Jest to moduł pozwalający na rezerwację towaru, którego stan znajduję się w fakturowni. Rezerwacja zostaje utworzona w momencie zamówienia przez klienta wybranego produktu. Aby rozpocząć konfigurację należy przejść do zakładki 'Integracje magazynu’ -> 'Fakturownia’ -> 'Rezerwacje’. Po przejściu do odpowiedniej zakładki należy wybrać pole z BaseLinkera, w którym pojawi się numer ID rezerwacji. Poniżej opcji wyboru pola, znajdują się dwa adresy do konfiguracji w BaseLinkerze, służące do dodania lub usunięcia rezerwacji towaru.

  • SellPander
Fig.1 Zakładka Rezerwacji

Niżej do wyboru są trzy pola. W pierwszym wybieramy na podstawie jakiego pola z Fakturowni, produkty z Baslinkera będą połączone. W drugim polu wybieramy idfentyfikator magazynu (akutalnie jest to tylko 'Magazyn BaseLinker’). W ostatnim polu do wyboru jest identyfikator magazynu Fakturowni (również na ten moment do wyboru jest tylko opcja 'Magazyn Główny’). Po uzupełnieniu wszystkich danych należy zapisać konfigurację przyciskiem 'Zapisz’.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.