Problemy z wtyczką Chrome

Szanowny Użytkowniku!

Podczas ostatniej próby aktualizacji naszej wtyczki Chrome, pozwalającej na dostęp do systemów SellPander CRM i SellPander RMA z poziomu platform zewnętrznych (Baselinker, Apilo, Woocommerce, Prestashop, IdoSell i inne), a także na jeszcze większą automatyzację rozbijania zestawów dynamicznych z poziomu Baselinkera napotkaliśmy błąd od strony systemu Chrome. Niezwłocznie zgłosiliśmy się do supportu Chrome Web Store, gdzie otrzymaliśmy potwierdzenie, iż problem występuje po ich stronie i że pracują nad jego rozwiązaniem.

Pomimo miesiąca oczekiwania na rezultaty i przypominania się ze sprawą, problem nadal nie został wyeliminowany. W związku z tym, nie chcąc wstrzymywać kolejnych aktualizacji i oczekiwać na rozwiązanie które może nigdy nie nadejść, podejliśmy decyzję o założenie nowej wtyczki Chrome. Jest ona dostępna pod tym adresem: https://chrome.google.com/webstore/detail/sellpander/oigkdienfbcnkcoiomnbibhcjlbmmihl?hl=pl

Przykro nam iż ta niednogność wystąpiła. Serdecznie prosimy o reinstalacje i usunięcie obecnej wtyczki, zastępując ją nową. Dzięki temu będziesz miał stały dostęp do aktualizacji i nowych funkcji systemu, które nie będą działać na starej wersji wtyczki.

Stara wersja zostanie usunięta pod koniec lipca.

Pozdrawiamy,
Zespół SellPander

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.