Problemy z wtyczką Chrome

Szanowny Użytkowniku!

Podczas ostatniej próby aktualizacji naszej wtyczki Chrome, pozwalającej na dostęp do systemów SellPander CRM i SellPander RMA z poziomu platform zewnętrznych (Baselinker, Apilo, Woocommerce, Prestashop, IdoSell i inne), a także na jeszcze większą automatyzację rozbijania zestawów dynamicznych z poziomu Baselinkera napotkaliśmy błąd od strony systemu Chrome. Niezwłocznie zgłosiliśmy się do supportu Chrome Web Store, gdzie otrzymaliśmy potwierdzenie, iż problem występuje po ich stronie i że pracują nad jego rozwiązaniem.

Pomimo miesiąca oczekiwania na rezultaty i przypominania się ze sprawą, problem nadal nie został wyeliminowany. W związku z tym, nie chcąc wstrzymywać kolejnych aktualizacji i oczekiwać na rozwiązanie które może nigdy nie nadejść, podejliśmy decyzję o założenie nowej wtyczki Chrome. Jest ona dostępna pod tym adresem: https://chrome.google.com/webstore/detail/sellpander/oigkdienfbcnkcoiomnbibhcjlbmmihl?hl=pl

Przykro nam iż ta niednogność wystąpiła. Serdecznie prosimy o reinstalacje i usunięcie obecnej wtyczki, zastępując ją nową. Dzięki temu będziesz miał stały dostęp do aktualizacji i nowych funkcji systemu, które nie będą działać na starej wersji wtyczki.

Stara wersja zostanie usunięta pod koniec lipca.

Pozdrawiamy,
Zespół SellPander