Odświeżanie ofert

Funkcja pozwala na ustalenie co ile dni oferta będzie odświeżana, gdy przez wyznaczoną przez nas ilość dni, nie odnotujemy sprzedaży w danej aukcji. Aby dokonać konfiguracji, przechodzi do zakładki Marketplace > Allegro > Odświeżanie ofert.

  • SellPander
Fig, 1 Przejście do odświeżania ofert

Po przejściu do zakładki, klikamy 'Dodaj wpis’. W tym miejscu ustalamy wszystkie potrzebne dane do skonfigurowania odświeżania ofert.

  • SellPander
Fig. 2 Dane do uzupełnienia odświeżania ofert

Pierwszą informacją jest ilość dni, wpisujemy liczbę dni po jakiej chcemy aby nasza oferta została odświeżona. Drugi punkt to godzina o której oferta lub oferty mają zostać odświeżone, jest to opcja, która nie musi zostać wybrana. Kolejnym punktem jest ograniczenie akcji do konkretnych SKU. Po zaznaczeniu tego pola będziemy mieć możliwość wpisania poniżej konkretnych SKU, których chcemy aby oferty były odświeżane. Tutaj przykład uzupełnionego wpisu.

  • SellPander
Fig. 3 Przykład uzupełnionego wpisu

Kiedy chcemy odświeżać znaczną cześć ofert, a tylko pojedynczych nie, możemy odznaczyć punkt 'Ogranicz akcję do konkretnych SKU’ wtedy funkcja będzie działać globalnie i odświeży wszystkie oferty na naszym koncie allegro. Aby ominąć pojedyncze aukcję, wyżej mamy opcję 'Wpisy nie dotyczą następujących SKU’. Po ustaleniu wybranych SKU nie będą one odświeżane, jak cała reszta.

  • SellPander
Fig. 4 Przycisk do edycji wpisów nie dotyczących SKU

Po wciśnięciu tego przycisku, wyświetli nam się pole w którym należy wpisać po przecinku SKU produktów, których odświeżanie ofert ma nie dotyczyć.

  • SellPander
Fig. 5 Przykład uzupełnienia pola

Dodatkowo mam opcję 'Dziennik operacji’ który pozwala śledzić oferty, które zostały odświeżone lub czekają na odświeżenie. Aby mieć do nich podgląd należy u góry wybrać 'Dziennik operacji’.

  • SellPander
Fig. 6 Wybór dziennika operacji


Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.