Zestawy Allegro

Edytuj i dodawaj zestawy stałe w Allegro!

Moduł Allegro Zestawy pozwala dodawać i edytować zestawy Allegro. Za pomocą modułu możesz dodawać zestawy stałe i kopiować je między różnymi kontami Allegro. Utworzone zestawy możesz w każdej chwili edytować oraz przywrócić za pomocą jednego kliknięcia, gdy sprzedane produkty wrócą na magazyn. Moduł daje możliwość ustalenia rabatu na produkty w danym zestawie.

 

 

Co zyskujesz?

Dzięki zastosowaniu modułu “Zestawy Allegro” w Twojej firmie, możesz zyskać:

Oszczędność czasu

Dzięki modułowi “zestawy Allegro” możesz stworzyć zestawy stałe raz, możesz je również edytować, a oferty przywracać na Allegro za pomocą jednego kliknięcia.

Kontrola stanów magazynowych

Nie musisz ręcznie tworzyć zestawów allegrowych. Utworzony raz zestaw możesz kopiować między kontami Allegro. Utworzone zestawy możesz klonować i w każdej chwili edytować.

Zwiększone zyski

Możesz ustalić zestawy produktów i rabaty ilościowe. Dzięki modułowi możesz ustalić jakie produkty mają znaleźć się w zestawie oraz jaka ma być wielkość rabatu w zestawie. 

Co dokładnie otrzymujesz?

Zobacz co dokładnie otrzymujesz w ramach subskrypcji. Nie znalazłeś interesującej Cię funkcji? Skontaktuj się z nami!

Konfiguracja zestawów

Konfiguruj zestawy i ustalaj rabaty

Twórz zestawy wybranych produktów i ustalaj wysokość rabatu w danym zestawie. Możesz tworzyć zestawy produktów lub rabaty ilościowe. Tworząc zestaw allegrowy masz możliwość sklonowania go, edytowania oraz skopiowania do innego konta Allegro. 

 

Pełna automatyzacja

Klonuj i edytuj utworzone zestawy

Jeśli oferty na Allegro zostaną zakończone, to nie musisz ponownie tworzyć zestawów. Raz utworzony zestaw możesz za pomocą jednego kliknięcia przywrócić na stan. Jeśli w Allegro pojawią się oferty o tym SKU to utworzy się automatycznie zestaw. Utworzone zestawy możesz sklonować, gdzie będzie możliwość zmiany np. jednego SKU. W jednej ofercie może być do 7 zestawów.

Rabaty ilościowe

Ustalaj wysokość rabatów

Rabaty ilościowe dają możliwość utworzenia zestawów produktów, w którym sam ustalasz wielkość rabatu w PLN. Oferty rabatowe zwiększają Twoją szansę na sprzedaż. Utworzone zestawy możesz dowolnie edytować i kopiować w każdej chwili. 

Wybierz plan najlepszy
dla Ciebie

Zdecyduj, która konfiguracja najbardziej odpowiada Twoim potrzebom
i zautomatyzuj swoją sprzedaż już dziś!

Dołącz do nas już dziś

I uzyskaj dostęp do wszystkich modułów na 14 dni całkowicie za darmo!