Kopiowanie ofert

Kopiowanie ofert pozwala na przeniesienie ofert z jednego konta na drugie. Przechodzimy do zakładki Marketplace > Allegro > Kopiowanie ofert.

  • SellPander
Fig. 1 Przejście do kopiowania ofert

Po przejściu do tej zakładki pojawi się wybór konta z którego chcemy skopiować nasze oferty, po wyborze tego konta zobaczymy opcję wyboru kolejnego konta, tym razem wybieramy konto na które chcemy przenieść nasze oferty.

  • SellPander
Fig. 2 Wybór kont

Po wybraniu kont, możemy zaznaczyć oferty, które chcemy aby zostały przeniesione. Po ich zaznaczeniu należy kliknąć 'Kopiuj oferty’. Jeśli wszystko uda się zrobić pomyślnie wyświetli nam się komunikat informacyjny.

  • SellPander
Fig. 3 Komunikat informacyjny

Oferty, które zostały skopiowane nie są od razu aktywne, są utworzone jako szkice. Aby je aktywować należy wejść na konto allegro na które zostały skopiowane, wyszukiwanie ich jest ułatwione przez podane ID szkicu w informacji o poprawnie zakończonej akcji.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.