Jak uregulować opłaty?

W tym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób uregulować opłaty za poszczególne moduły.

Regulowanie opłat za moduły

Aby uregulować opłaty i przedłużyć dostęp do wybranych modułów, zaloguj się do panelu aplikacji SellPander, a następnie z menu nawigacji wybierz opcję „Ustawienia > Opłaty”.

  • SellPander
Fig. 1 – Zakładka „opłaty’

Następnie w sekcji „Usługi” zaznacz odpowiednie pole przy module, do którego chcesz wyłączyć dostęp. Aby zapłacić naciśnij przycisk „Zapłać”.

  • SellPander
  • SellPander
Fig. 2 – Opłacanie usługi

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności, gdzie postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeżeli płatność powiedzie się, dostęp do modułów zostanie przedłużony.

Regulowanie opłat za SMS

Integracja SMS to unikalna funkcja systemu SellPander, należąca do modułu zestawów dynamicznych, pozwalająca na jeszcze szybszą i sprawniejszą obsługę zamówień. Dzięki niej możliwe jest wysłanie specjalnej wiadomości SMS do klienta końcowego, którego zamówienie zawiera zestawy produktów z możliwościami wyboru (np. koloru).

Aby ułatwić proces obsługi tychże kosztów dla każdego klienta, zdecydowaliśmy się utworzyć specjalny system punktowy. Więcej na ten temat możesz przeczytać w tym artykule

Aby dokupić punkty sms, wybierz z menu nawigacji opcję „Ustawienia > Opłaty”.

  • SellPander
Fig. 3 – Zakładka „SMS”

Następnie w sekcji „Dokup punkty SMS” zaznacz interesującą Cię ilość lub wybierz opcję „inna” i podaj liczbę punktów, którą chcesz zakupić. Minimalna ilość punktów, które można zakupić wynosi 1000 punktów, natomiast maksymalna – 50 000 punktów.

Po wybraniu konkretnej opcji kliknij przycisk „Zapłać”. Zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności, gdzie postępuj zgodnie z instrukcjami. Jeżeli płatność powiedzie się, punkty zostaną doliczone do Twojego konta.

Powiązane artykuły

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.