29.11.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Moduł hurtowni – aż 4 nowe funkcje!

Nasz moduł pozwalający na podpięcie praktycznie dowolnej hurtowni do baselinkera wzbogaciliśmy o 4 nowe funkcje:

Obsługa cen netto – do tej pory, z racji konfiguracji po stronie baselinkera, w pliku hurtowni musiała znaleźć się cena brutto. Aktualnie dodaliśmy możliwość korzystania z cen netto, wraz z opcją wskazania kolumny ze stawką Vat, bądź ustawienia stałej stawki dla wszystkich produktów w pliku (w przypadku braku takiej kolumny).

Okres karencji – część hurtowni, w przypadku braku produktu na stanie, nie ustawia mu w pliku stanu 0, tylko usuwa go z niego. Dodaliśmy obsługę tego przypadku z wykorzystaniem okresu karencji – możliwe jest wskazanie okresu, po jakim produkt zostanie uznany za usunięty. Dzięki temu, nawet jeżeli produkt zniknie z pliku w przypadku stanu 0, ale wróci do niego po kilku dniach – cały czas będzie dostępny u nas w systemie (w czasie braku produktu w pliku ma on zawsze stan 0).

Mnożniki cen i stanów – dodaliśmy również opcję ustawienia mnozników cen z hurtownii, jak również korekcji stanów. Dzięki temu z użyciem systemu możliwe jest od razu dodanie narzutu, jak również zabezpieczenie się przed sprzedażą towarów, których może nie być na stanie.

CRM – Tagi i pracownicy

Podobnie jak jakiś czas temu do modułu RMA, tym razem do modułu CRM dodaliśmy możliwość tagowania zgłoszeń, jak również oznaczania pracowników.

W nowo dodanej zakładce wystarczy ustalić odpowiednie tagi (dla czytelności podzielone na kategorie z ustalanym kolorem), aby następnie móc przypisać je do zgłoszenia. Dodatkowo, od razu przy okazji dodawania tagów, dodaliśmy możliwość filtrowania po nich zgłoszeń

Po dodaniu kont pracowniczych w systemie SellPander możliwe jest określenie, kto konkretnie będzie zajmował się danym zgłoszeniem. Analogicznie jak w przypadku tagów, tutaj również dodaliśmy możliwość wyboru wyświetlania zgłoszeń przypisanych tylko do danej osoby.

Zestawy dynamiczne – teraz automatyczna edycja aukcji Allegro

Do modułu zestawów dynamicznych, dodaliśmy nowy dodatek, pozwalający na automatyczną edycję aukcji Allegro. Jest to rozszerzenie naszego dodatku do określania dostępności wariantów.

W przypadku braku na stanie danego wariantu, system może automatycznie usunąć go z aukcji Allegro. To, co konkretnie usunąć, system rozpoznaje na podstawie ustawionego u nas szablonu aukcji.

Funkcja działa w obie strony – po powrocie danego wariantu na stan, system automatycznie doda go do aukcji.

Funkcja jest aktualnie w fazie BETA i na czas testów korzystanie z niej jest bezpłatne. Po zakończeniu testów poinformujemy w komunikacie z wykazem zmian o włączeniu naliczania opłaty i koszcie.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.