29.06.2022 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Nowy wygląd panelu SellPander

Po ponad 2 latach funkcjonowania platformy, podjeliśmy decyzję o odświerzeniu i zbudowaniu na nowo naszego panelu. Efekt naszych prac można obserwować już od jakiegoś czasu odwiedzając nasz panel. Nowy wygląd SellPander to nie tylko odświerzenie szaty graficznej, ale również ustandaryzowanie poszczególnych zakładek i struktury informacji, a także zmiany UX w całym systemie. Cały czas wzbogacamy nasz panel i ulepszamy go, tak aby był on jeszcze bardziej intuicyjny, przejrzysty i przyjemny w obsłudze 🙂

Integracje RMA i CRM dostępne w SkyShop

Kontynuujemy proces ekspansji naszych rozwiązań na dodatkowe kanały.

Z użyciem naszej wtyczki chrome, możliwe jest już korzystanie z systemów RMA i CRM bezpośrednio z poziomu kokpitu administracyjnego sklepu SkyShop. Dzięki temu, jeżeli posiadasz sklep na tej platformie , nie będziesz musiał przechodzić osobno do naszego systemu, a korzystać z naszych rozwiązań będziesz mógł bez wychodzenia ze sklepu.

Integracje RMA i CRM dostępne w RedCart

Nasze rozwiązania CRM i RMA udostępniamy również w RedCart, sklepie w modelu SaaS.. Dzięki temu, będziesz mógł obsługiwać komunikację z klientami z różnych źródeł bezpośrednio z poziomu administracyjnego tego systemu. Również w tym przypadku wystarczy zainstalować naszą wtyczkę chrome, aby móc cieszyć się naszymi rozwiązaniami bezpośrednio w panelu sklepu RedCart.

Kopiowanie częściowe w modułach Allegro

Dla modułów Allegro (zestawy i wielowariantowości), na Wasze prośby, dodaliśmy opcję kopiowania częściowego. Dzięki temu, teraz jeżeli chcesz przenieść dane z jednego konta na inne, nie musisz robić tego całościowo, a kopie możesz wykonać tylko dla tych zestawów bądź wielowariantowości, które są dla Ciebie faktycznie istotne.

RMA – Nowe funkcje w szybkich zwrotach

Rozbudowaliśmy również nasz moduł RMA, a konkretnie funkcje szybkich zwrotów. Aktualnie możliwe jest wybranie konfiguracji działania systemu – we wcześniejszej wersji, szybkie zwroty były automatycznie akceptowane.

Aktualnie, możliwe jest włączenie funkcji ręcznej akceptacji szybkich zwrotów – dzięki temu, każde zgłoszenie przed akceptacją możesz przejrzeć i ocenić, czy chcesz umożliwić klientowi wygenerowanie kodu zwrotu za pomocą tej funkcji, czy też nie.

CRM – Indykatory w źródłach zamówień

Poza ekspansją na kolejne platformy, stale rozbudowujemy nasze systemy CRM i RMA. W tej aktualizacji, moduł CRM wzbogaciliśmy o funkcje wskazywania na jakim etapie jest zgłoszenie. Dostępne opcje informują, czy zgłoszenie wymaga odpowiedzi, zostało odpowiedziane, pozostaje bez odpowiedzi, czy też czy została udzielona odpowiedź przez autoresponder.

RMA – Drobne zmiany w działaniu

Poza rozbudową systemu szybkich zwrotów, wprowadziliśmy kilka poprawek do modułu RMA. Obejmują one przede wszystkim
– Wyświetlanie informacji kto zostawił komentarz w zgłoszeniu
– Możliwość przypisania zgłoszenia do konta administratora
– W przypadku ręcznego wypełnienia formularza, informacja o koncie które założyło dane zgłoszenie.

Przekazywanie zamówień – transfer listu przewozowego

Nasz zestaw narzędzi wspomagających proces Dropshippingu wzbogaciliśmy o nową funkcję, dla modułu transferu zamówień między panelami. Od teraz, poza zamówieniem, możliwe jest również przesyłanie listu przewozowego między panelami.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.