26.10.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

CRM – Integracja z platformą OLX

Do naszego systemu CRM dodaliśmy integrację z popularną platformą Marketplace jaką jest OLX. System pozwala na obsługę wiadomości przeslanych poprzez ten serwis, zarówno z użyciem panelu jak i naszej wtyczki Chrome do Baselinkera. Dodatkowo, dla platformy OLX został wprowadzony nowy autoresponder.

CRM – Integracja z Messenger’em

Kolejną integracją dla naszego systemu CRM jest dodanie obsługi platformy Messenger. Analogicznie jak dla Marketplace OLX, z integracji z Messenger’em można skorzystać przy użyciu panelu bądź też wtyczki Chrome. Aktualnie możliwe jest podłącznie jednej strony firmowej (Fanpage) do systemu i obsługa komunikacji z nią. Ze względu na specyfikę tej platformy, całość komunikacji odbywa się w czasie bliskiemu rzeczywistemu.

RMA – Kolejne funkcje

Moduł RMA został rozbudowany o kolejne istotne funkcje.

Od teraz możliwe jest załącznie plików do formularzy przez klientów, a także wymiana wiadomości z użyciem karty podglądu dla klienta/kokpitu.

Ponadto, moduł RMA został połączony z Allegro, w związku z czym zgłaszane tam zwroty są automatycznie zaciągane do systemu.

Do karty podglądu dodaliśmy również kilka dodatkowych pól na komentarze klienta/uwagi Biura Obsługi Klienta, a także historię zmian w zgłoszeniu.

Ostatnią zmianą są automatyczne powiadomienia, które mogą zostać wysłane do klienta podczas zmiany statusu zgłoszenia.

Integracja rezerwacji fakturownii – dodatkowe pola

Do integracji „Fakturownia – rezerwacje” dodaliśmy obsługe dodatkowych pół. Aktualnie nie jest konieczne łączenie systemu z Baselinkerem po ID, dodane zostały możliwości połączenie po kodzie EAN i kodzie SKU

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.