22.11.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Centrum Wiadomości Allegro – nowe możliwości

Nasz moduł CRM wzbogaciliśmy o nowe funkcje dotyczące Centrum Wiadomości Allegro. Od teraz, możliwe jest wybranie typów wiadomości które mają być pobierane (Wiadomości mailowe, wysłane przez samo Centrum Wiadomości oraz pytania od kupujących), jak również zastosowanie filtrów tytułów (dla wiadomości mailowych).

Opisywane ustawienia można również zastosować do autoresponderów CWA – np. aby włączyć odpowiadanie tylko na pytania o przedmiot.

RMA – Faza BETA

Nasz moduł RMA postanowiliśmy udostępnić w fazie BETA. W zeszłym tygodniu dodaliśmy możliwość korzystania z jego funkcji za pośrednictwem naszej wtyczki Chrome – bezpośrednio przez panel baselinkera. Z tego powodu włączyliśmy również pobieranie opłat dla tego modułu, według następującego cennika:

  • Do 100 zgłoszeń – 40 punktów
  • Do 500 zgłoszeń – 70 punktów
  • Do 1000 zgłoszeń – 100 punktów
  • Do 3000 zgłoszeń – 200 punktów
  • Przekroczenie liczby 3000 zgłoszeń oznacza wycenę indywidualną

Jeżeli nie posiadasz jeszcze naszej wtyczki Chrome, możesz ją zainstalować tutaj: https://chrome.google.com/webstore/detail/sellpander/agbflpkalbjfffobgpclklkdildfclmh?hl=pl

CRM – Zmiana kokpitu

Przebudowie postanowiliśmy poddać również nasz kokpit CRM. Pierwsze efekty tych działań są już widoczne na panelu – kokpit ładuje się teraz dynamicznie, ponadto poprawiliśmy funkcje obsługi HTMLa i oznaczania pracowników.

Dodatkowo, dodaliśmy obsługę priorytetów dla wszystkich kanałów komunikacji, a także dodaliśmy możliwość stosowania w każdym z nich szablonów – w zależności od serwisu, w formie HTMLa bądź czystego tekstu.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.