21.09.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Historia punktów

Do naszego panelu dodaliśmy historię pobieranych punktów. W zakładce „Ustawienia -> opłaty” można sprawdzić automatycznie pobrane kwoty za moduły cykliczne (rozliczane co miesiąc).

Statystyki – nowy moduł w fazie BETA

W gamie naszych funkcjonalności związanych z systemem baselinker, pojawiła się nowa funkcja – statystyki. Pozwala ona na mierzenie w wybranym momencie ilości paczek, produktów, zamówień, z podziałem na pracowników, jak również wyliczanie średniego czasu zbierania czy też pakowania produktów. Możliwe jest również mierzenie innych wtyczych według podanych wskaźników – np. jeżeli firma nie dzieli procesu obsługi zamówień na zbieranie i pakowanie, możliwe jest mierzenie czasu pakowania i obsługi zamówień przez BOK. To, kiedy system ma zaczytać zmianę na zamówieniu definiowane jest przez automatyczne akcje – istnieje więc praktycznie nieskończona liczba możliwości wykorzystania modułu statystyk. Pobrane dane, można nie tylko wyświetlić w formie graficznej (wykresy), ale również eksportować w postaci pliku CSV np. do arkusza kalkulacyjnego.

Allegro wielowariantowości – rework

Całkowicie przebudowałiśmy również nasz moduł do obsługi wielowariantowości Allegro. Aktualnie działa on w podobobny sposób, co moduł zestawów Allegro – możliwe jest utworzenie wielowariantowości „stałych”, czyli takich, które system będzie próbował automatycznie utworzyć na kontach Allegro. Po zamknięciu ofert i ponownym ich wystawnieniu, nie ma konieczności znowu tworzyć wielowariantowości na Allegro – system może wykonać to automatycznie, dzięki wcześniej zdefiniowanym regułom. Dodatkowo, dostępna jest opcja kopiowania wielowariantowości stałych pomiędzy kontami Allegro – w przypadku dodania nowego konta, wystarczy wystawić na nim oferty, a następnie skopiować wielowariantowości stałe – sellpadner automatycznie utworzy wskazane zbiory ofert na nowo powstałym koncie.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.