19.01.2022 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

CRM – Integracja z platformą Kaufland.de

Do naszego systemu CRM dodaliśmy integrację z niemiecką platformą Marketplace kaufland.de Platforma ta, wcześniej znana byłą jako real.de i aktualnie jest jednym z największych źródeł sprzedaży online na rynku niemieckim.

System pozwala na obsługę wiadomości przesłanych poprzez ten serwis, zarządzanie zgłoszeniami, przypisywanie pracowników, tagów i priorytetów. Dodatkowo, dla platformy kaufland został wprowadzony nowy autoresponder.

Z integracji można korzystać zarówno z użyciem naszego panelu, jak i wtyczki chrome. Wkróce planujemy również jej dodanie do naszej aplikacji mobilnej SellPander CRM.

RMA – optymalizacja obsługi zwrotów i reklamacji

Kontynuujemy rozbudowywanie naszego modułu RMA o nowe funkcje. Tym razem, skupiliśmy się na optymalizacji i ułatwieniu jego obsługi. W ramach aktualizacji dodaliśmy 3 nowe funkcje:

  • Wyszukiwarka i system filtrów – dzięki temu komponentowi o wiele łatwiej odnajdziesz interesujące Cię zgłoszenia reklamacyjnie i zwroty.
  • Własne numerowanie zgłoszeń – wprowadziliśmy nowy system numeracji zgłoszeń, indywidualny dla każdego użytkownika. Możliwe jest ustawienie numeracji ogólnej, rocznej, bądź miesięcznej, osobno dla reklamacji oraz zwrotów.
  • Strona przekierowania – aby zabezpieczyć sytuację, w której jedna osoba zakłada kilka zgłoszeń reklamacyjnych, dodaliśmy przekierowanie użytkowniów od razu do strony zgłoszenia, zaraz po jego założeniu.

Zestawy dynamiczne – nowy dodatek kontrolowania stanów

Dla modułu zestawów dynamicznych wprowadziliśmy nowy dodatek kontrolowania stanów zestawów. Działa on w sposób zbliżony do analogicznego modułu w zestawach statycznych.

Dodatek ten pozwala na cykliczne wyliczanie ile faktycznych zestawów można utworzyć (sumując dostępne warianty) i ustawia ich stan w wybranym magazynie. Dzięki temu, możliwe jest automatyczne kontrolowanie stanów zestawów, przy jednoczesnym posiadaniu aukcji zawierających produkty będące również częścią zestawu dynamicznego.

Dodatek działa również w zestawach hybrydowych – zawierających produkty statyczne i dynamiczne. W takim przypadku system dla każdej pozycji zestawu wylicza maksymalną ilość (przy produkcie statycznym – jego ilość z magazynu podzieloną przez ilość sztuk w zestawie, przy produkcie dynamicznym – sumę wariantów podzieloną przez ilość sztuk produktu wariantowego w zestawie), a następnie ustawia stan zgodny z faktycznymi możliwymi ilościami.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.