15.04.2022 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Program partnerski SellPander

Dla naszych kontrahentów postanowiliśmy uruchomić program partnerski. W ramach polecania naszych usług oferujemy 20% prowizję od punktów zakupionych przez poleconych klientów. Aby zostać naszym partnerem, wystarczy napisać wiadomość na kontakt@sellpander.pl – zweryfikujemy możliwości współpracy i w przypadku pozytywnej akceptacji, uruchomimy dla Ciebie specjalny panel partnera z wszystkimi danymi.

Integracje RMA i CRM dostępne w IdoSell

Kontynuujemy proces ekspansji naszych rozwiązań na dodatkowe kanały.

Z użyciem naszej wtyczki chrome, możliwe jest już korzystanie z systemów RMA i CRM bezpośrednio z poziomu kokpitu administracyjnego sklepu Idosell. Dzięki temu, jeżeli posiadasz sklep na tej platformie , nie będziesz musiał przechodzić osobno do naszego systemu, a korzystać z naszych rozwiązań będziesz mógł bez wychodzenia ze sklepu.

Integracje RMA i CRM dostępne w Apilo (Erpbox)

Nasze rozwiązania CRM i RMA udostępniamy również w Apilo, dawnym Erpbox. Jest to kompleksowy system do zarządzania zamówieniami z wielu platform. Dzięki temu, będziesz mógł obsługiwać komunikację z klientami z różnych źródeł bezpośrednio z poziomu administracyjnego tego systemu. Również w tym przypadku wystarczy zainstalować naszą wtyczkę chrome, aby móc cieszyć się naszymi rozwiązaniami bezpośrednio w panelu Apilo.

Integracje RMA i CRM dostępne w Shoper

Kolejnym dodanym przez nas silnikiem sklepu jest Shoper, jeden z najbardziej popularnych silników sklepowych SaaS w Polsce.

Z użyciem naszej wtyczki chrome, możliwe jest już korzystanie z systemów RMA i CRM bezpośrednio z poziomu kokpitu administracyjnego sklepu. Dzięki temu, jeżeli posiadasz sklep na tej platformie, nie będziesz musiał przechodzić osobno do naszego systemu, a korzystać z naszych rozwiązań będziesz mógł bez wychodzenia ze sklepu.

RMA i CRM – automatyczne akcje we wtyczce Chrome

Naszą wtyczkę Chrome wzbogaciliśmy również o obsługę automatycznych akcji. Jest to niedawno dodana funkcja dla systemów CRM i RMA, która pozwala na automatyzację zdarzeń w tych modułach. Do tej pory automatyczne akcje „zdarzeniowe” działały na panelu – aktualnie zostało to rozszerzone o naszą wtyczkę Chrome na wszystkich platformach.

RMA – Link w domenie, nowe funkcje i usprawnienia

Do naszego modułu RMA dodaliśmy nowe funkcje i usprawnienia.

Przede wszystkim udostępniliśmy opcję instalacji modułu RMA bezpośrednio na stronach i sklepach internetowych. Poprzez dodanie naszego kodu w Twoim serwisie możesz udostępnić nasz formularz bezpośrednio na swoim sklepie internetowym.

Ponadto, uzupełniliśmy formularz RMA o nowe pola (np. zewnętrzne numery zwrotów) i dodaliśmy opcję edycji pojedynczych komórek bez konieczności edytowania całego formularza.

Zestawy dynamiczne – powiązania manualne przy wyborze wariantów

Nasz dodatek oferowania tylko tych wariantów, które aktualnie są dostępne na stanie, rozszerzyliśmy o możliwość używania połączeń manualnych. Wcześniej funkcja dostępna była tylko dla wzorcowego mechanizmu generowania SKU. Dzięki temu, jeżeli używasz zestawów dynamicznych i połączeń manualnych, możesz teraz oferować klientowi wybór tylko tych produktów, które aktualnie posiadasz na stanie.

SellPander API już dostępne!

Kolejną nowością jest udostępnienie SellPander API. Jest ono dostępne dla wszystkich użytkowników, a informacje na jego temat można znaleźć w panelu, z prawej strony pod imieniem i nazwiskiem. Aktualnie API SellPander pozwala na pobieranie informacji o użytkowniku, logów systemu, a także na zarządzanie zestawami statycznymi i dynamicznymi.

W przyszłości planujemy rozbudować nasze API o nowe moduły i funkcjonalności.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.