08.11.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Zestawy dynamiczne – nowe opcje w formularzach

Do naszego modułu zestawów dynamicznych dodaliśmy nowe opcje wyświetlania formularza klienta. Od teraz, dla parametrów typu „zdjęcie” i „kolor” możliwe jest ustawienie wyświetlania dodatkowo nazwy wariantu, odpowiednio pod zdjęciem i kolorem. Ponadto, dodaliśmy możliwość dynamicznego podmieniania zdjęcia głównego – na wybrany przez klienta typ wariantu, dla parametrów o typie „zdjęcie”.

Autorespondery – dni tygodnia

Do wszystkich naszych autoresponderów, dodaliśmy możliwość wskazania odpowiadania tylko w wybrane dni tygodnia. We wcześniejszej wersji systemu możliwe było wybranie godzin, w których autoresponder powinien się uruchamiać. Teraz rozbudowaliśmy tą funkcję o kolejne opcje personalizacyjne.

Konta pracownicze – dodatkowe uprawnienia

Zaktualizowaliśmy formularz kont pracowniczych o możliwość nadania/odebrania dostępu do ostatnio dodawanych funkcji. Ponadto, formularz uprawnień został rozbudowany o możliwość przypisania dostępu do konkretnych kont zewnętrznych w systemie CRM (wcześniej było to możliwe tylko dla Allegro). Aktualnie możliwe jest przypisanie dostępów do kont Allegro, mailowych, OLX i Messenger.

BL TOOLS – VIES

Nasz moduł BL TOOLS wzbogaciliśmy o kolejną funkcję, pozwalającą na sprawdzenie czy kontrahent z danego zamówienia znajduje się w systemie VIES. W zależności od wyniku, zamówieniu zostanie ustawiony odpowiedni status.

RMA – Tagi i przypisywanie zgłoszeń

Do będącego nadal w fazie ALFA modułu RMA dodaliśmy 2 nowe funkcje.

Pierwszą z nich, jest możliwość tagownia zgłoszeń. W nowo dodanej zakładce wystarczy ustalić odpowiednie tagi (dla czytelności podzielone na kategorie z ustalanym kolorem), aby następnie móc przypisać je do zgłoszenia. Dodatkowo, od razu przy okazji dodawania tagów, dodaliśmy możliwość filtrowania po nich zgłoszeń

Druga zmiana dotyczy przypisywania pracowników do zgłoszeń. Po dodaniu kont pracowniczych w systemie SellPander możliwe jest określenie, kto konkretnie będzie zajmował się danym zgłoszeniem. Analogicznie jak w przypadku tagów, tutaj również dodaliśmy możliwość wyboru wyświetlania zgłoszeń przypisanych tylko do danej osoby.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.