05.01.2022 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

CRM – Integracja z platformą ePRICE.it

Do naszego systemu CRM dodaliśmy integrację z włoską platformą Marketplace ePRICE.it. Platforma ta należy do koalicji zawartej w 2019 pomiędzy platformami eMag, Real.de (aktualnie Kafland.de), Cdiscount oraz właśnie ePRICE.

System pozwala na obsługę wiadomości przesłanych poprzez ten serwis, zarządzanie zgłoszeniami, przypisywanie pracowników, tagów i priorytetów. Dodatkowo, dla platformy eprice został wprowadzony nowy autoresponder.

RMA – Integracja z aż 3 platformami

Kontynuujemy rozbudowywanie naszego modułu RMA o nowe funkcje. Tym razem, dodaliśmy integrację z aż 3 platformami Marketplace:

  • eMAG (zarówno RO, BG I HU)
  • Ebay (wszystkie dostępne kraje)
  • Kaufland.de

Integracja z platformami działa w podobny sposób jak integracja z Allegro – dla zadanych marketplace, automatycznie pobierane są zwroty i reklamacje zgłoszone przez klientów.

Aby korzystać z nowo dodanych integracji, wystarczy w naszym panelu dodać konta z podanych serwisów.

eMAG – zmiana czasu realizacji

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy w formie BETA nowy moduł przygotowany pod eMAG– coraz popularniejszą platformę marketplace, pozwalającą na sprzedaż na Rumuni, Bułgarii oraz na Węgrzech.. Funkcja pozwala na zmianę czasu realizacji zamówienia w zależności od ilości produktów w magazynie. Działa ona analogicznie jak tożsame moduy pod platformy Allegro i Erli.

Aktualizacje dla całego magazynu

Idąc za głosem naszych klientów i wychodząc im na przeciw, wprowadziliśmy nową opcję dla modułów kopiowania danych produktów z Allegro do Baselinkera oraz dla modułu BL Translate.

Nowa opcja pozwala na zastosowanie aktualizacji bądź tłumaczenia dla całego magazynu. Do tej pory, możliwe było wykonanie operacji dla pojedynczego produktu, bądź zadanej kategorii.

Aktualnie wprowadzliśmy mechanizm pozwalający na użycie modułów jednym kliknięciem dla wszystkich produktów w magazynie.

Aktualizacja przebiega stopniowo, i nie powinna zablokować API systemu Baselinker – po włączeniu aktualizacji, wykonuje się ona co 15 minut dla maksymalnie 100 produktów.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.