03.02.2022 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Automatyczne akcje dla modułów CRM i RMA

Do naszych modułu RMA i CRM wprowadziliśmy nowe funkcje automatycznych akcji.

W nowo dodanych zakładkach możliwe jest skonfigurowanie zdarzeń automatycznych, które wykonają się w zależności od ustawionych warunków i będą skutkowały określonym efeketem.

Możliwe jest przykładowo nadanie odpowiedniego tagu w RMA w zależności od statusu, przypisanie konkretnego pracownika w CRM w zależności od źródła i wiele więcej.

Submoduł akcji automatycznych udostępniony jest w formie alfa i planujemy jego znaczną rozbudowę w przyszłości.

Panel – nowa zakładka 'Integracje’

Rozpoczynamy proces przebudowy panelu. Oprócz zmiany kolejności w nawigacji głównej, dodaliśmy nową zakładkę 'Integracje’ która to zbiera możliwości połączeń z wszystkimi aktualnie obsługiwanymi zewnętrznymi systemami. Systemy te, były wcześniej rozrzucone po różnych miejscach panelu – zmieniliśmy to, aby ułatwić korzystanie i ich konfigurację.

Integracje podzielone zostały na grupy takie jak 'Marketplace’, 'Kanały komunikacyjne’ czy 'Integracje księgowe’

Panel – możliwość ustawienia strony startowej

Oprócz nowej zakładki, dodaliśmy możliwość ustawienia strony startowej panelu.

Konfigurację można wykonać osobno dla konta głównego, jak również dla wszystkich kont pracowniczych osobno.

Zmiana ustawienia skutkuje wyświetleniem wybranej strony, niezwłocznie po zalogowaniu do panelu, zamiast domyślnej strony głównej z aktualizacjami i wskazówkami co do konfiguracji.

Integracje RMA i CRM dostępne w PrestaShop i Woocommerce

Rozpoczynamy również proces ekspansji naszych rozwiązań na dodatkowe kanały.

Z użyciem naszej wtyczki chrome, możliwe jest już korzystanie z systemów RMA i CRM bezpośrednio z poziomów kokpitów administracyjnych sklepów opartych o silniki Woocommerce i PrestaShop. Dzięki temu, jeżeli posiadasz sklep na jednej z tych platform, nie będziesz musiał przechodzić osobno do naszego systemu, a kożystać z naszych rozwiązań będziesz mógł bez wychodzenia ze sklepu.

W przyszłości planujemy rozbudować listę obsługiwanych silników o najpopularniejsze silniki sklepów.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.