02.09.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Tworzenie paczki u detalisty

Do modułu transferu zamówień, dodaliśmy możliwość tworzenia paczki u detalisty poprzez hurtownika. Detalista przesyła zamówienie do hurtowni, a ta po jego spakowaniu tworzy przesyłkę w Baselinkerze detalisty. Dzięki temu jest on w stanie przesłać jej numer listu przewozowego do klienta, czy też np. Allegro.

Funkcja testowana była dla kilku najpopularniejszych przewoźników. W przypadku użycia innego przewoźnika, mogą wystąpić dodatkowe wymagania, które nie pozwolą utworzyć przesyłki. W takim wypadku, prosimy o kontakt.

Fakturownia – rezerwacje

Do naszego modułu integracji magazynu, dodaliśmy opcję tworzenia rezerwacji w fakturownii. Pozwala ona na zarezerwowaniu produktu zaraz po wpłynięciu zamówienia, bez konieczności wystawiania dokumentu końcowego (paragon/faktura).

Dzięki naszemu systemowi możliwe jest również usunięcie utworzonej rezerwacji w wybranym momencie, np. właśnie tuż przed utworzeniem faktury/paragonu.

Funkcja może być przydatna szczególnie dla sprzedawców, którzy nie wystawiają od razu dokumentu, a zależy im na precyzyjnym ustawianiu stanów magazynowych.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.