02.06.2020 – Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich listę wraz z krótkimi opisami.

Nowy moduł – Splitter statusów

Moduł “Splitter statusów” to specjalne narzędzie marki SellPander oferujące możliwość automatycznego rozdzielania zamówień między poszczególnych pracowników, na podstawie wcześniej zdefiniowanych indywidualnych zasad i reguł.

Każdemu z naszych użytkowników przyznaliśmy tydzień darmowego dostępu do nowego modułu! Kliknij przycisk poniżej, aby poznać jego możliwości.

Nowy dodatek do zestawów statycznych: 
Kontrolowanie stanów magazynowych

Dodatek “kontrolowanie stanów magazynowych automatycznie sprawdza ilość dostępnych sztuk produktów składowych zestawu, a następnie ustawia prawdziwą wartość stanów magazynowych. Dodatkowo, kiedy ilość dostępnych zestawów osiągnie zero, otrzymasz stosowną informację w wiadomości e-mail.

Nowa funkcjonalność rozbijania zestawów: Wsparcie dla produktów gratisowych.

Od teraz jeżeli Twój produkt w magazynie Baselinkera posiada ustawioną cenę 1 grosz, to taką właśnie cenę otrzyma podczas rozbijania zestawów – niezależnie od pozostałych ustawień! Dzięki temu możesz bez trudu dołączać produkty gratisowe nie martwiąc się o ich finalną cenę po rozbiciu.

Zachęcamy do wypróbowania nowych funkcjonalności aplikacji.

Pozdrawiamy i życzymy owocnej sprzedaży!

Zespół SellPander.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.