29.06.2020 – Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich listę wraz z krótkimi opisami.

Nowy moduł – Gratisy progowe!

Miło nam Was poinformować, że do naszego warsztatu narzędzi dodaliśmy zupełną nowość – gratisy progowe! Moduł ten umożliwia dodawanie wybranych produktów do zamówień powyżej określonej kwoty.

W celu dopasowania systemu do jak największej ilości klientów, zapewniliśmy możliwość dodania kilku progów cenowych i przypisania do nich różnych produktów, a także opcję dodawania wszystkich produktów spełniających warunki lub tylko jednego, przypisanego do najwyższego osiągniętego progu cenowego.

Więcej informacji na temat gratisów progowych możesz znaleźć na naszej stronie, klikając w podany przycisk:

Nowy dodatek dla zestawów dynamicznych – umożliwiamy retargeting!

Dla klientów zorientowanych na kierowanie ruchu z różnych platform marketplace do swojego sklepu również przygotowaliśmy coś specjalnego.

Dodatek „Retargeting” pozwala na dodanie do kodu strony wyświetlanej klientowi podczas dostosowywania zamówienia (zestawy dynamiczne) kodów śledzących Google tag (Google ADS) i Facebook Pixel (Facebook ADS). Dzięki temu możliwe jest późniejsze wyświetlanie danemu klientowi spersonalizowanych reklam i ofert, co w rezultacie prowadzi do konwersji w sklepie internetowym.

Zadbaliśmy o to, aby konfiguracja tego dodatku była jak najprostsza – wystarczy tyko, że podasz swoje identyfikatory Facebook Pixel i Google tag, a nasz system wykona całą pracę za Ciebie!

Więcej informacji na temat nowego dodatku możesz znaleźć pod tym adresem:

Wszystkie moduły – możliwość podpięcia innego magazynu niż domyślny.

Dodaliśmy również opcję podłączenia innego magazynu (np. magazynu sklepu) do naszego systemu, zamiast domyślnego magazynu Baselinkera. Dzięki temu platforma SellPander może sprzyjać i zaspokajać potrzeby jeszcze większej ilości klientów!

Aby zmienić domyślny magazyn, zaloguj się na swoje konto w systemie SellPander, a następnie w sekcji Ustawienia > Baselinker wybierz interesujący Cię magazyn.

Zestawy dynamiczne – system powiadomień

Z racji dużej ilości zapytań naszych klientów, dodaliśmy nową funkcję do zestawów dynamicznych – system powiadomień! Dzięki niemu nie musisz się martwić o to, czy dany wzór produktu nadal powinien być wystawiony – nasz system automatycznie wyśle Ci wiadomość email, kiedy tylko ilość sztuk danego towaru zejdzie poniżej ustalonej przez Ciebie wartości.

Rozwiązanie takie w znacznym stopniu usprawnia kontrolowanie tego, co aktualnie jest sprzedawane.

Aby włączyć powiadomienia, zaloguj się na swoje konto w systemie SellPander, a następnie w sekcji Ustawienie > Baselinker zaznacz stosowną opcję.

Zachęcamy do wypróbowania nowych funkcjonalności aplikacji, a także nowych modułów jak i dodatków.

Pozdrawiamy i życzymy owocnej sprzedaży!

Zespół SellPander.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.