Wielowariantowości Allegro

Aby skonfigurować moduł wielowariantowości allegro należy przejść do zakładki 'Marketplace’ -> 'Allegro’ -> 'Wielowariantowości’. Po przejściu do tej zakładki musimy wybrać konto allegro do którego będziemy chcieli przypisać wielowariantowości. Po opcją wyboru konta możemy wybrać dwie opcję 'Wielowariantowości stałe’ lub 'Wielowariantowości obecnie na allegro’.

Wielowariantowości stałe

Jest to miejsce w którym znajdują się nasze konfigurację, które możemy edytować z panelu sellpander. Pod istniejącymi już znajduję się przycisk 'Dodaj wielowariantowość’ po naciśnięciu którego możemy utworzyć nową wielowariantowość. Do stworzenia nowej konfiguracji musimy podać SKU produktów wariantowych. Po dodaniu produktów należy nadać nazwę wielowariantowości oraz wybrać kategorie w której znajdują się wybrane przez nas produkty.

  • SellPander
Fig. 1 Uzupełnienie formularza dodania wielowariantowości
  • SellPander
Fig. 2 Przykładowy wybór kategorii

Po uzupełnieniu danych należy nacisnąć przycisk 'Wybierz parametry’.

  • SellPander
Fig. 3 Wybór parametrów

Po wyborze parametrów naciskamy 'utwórz wielowariantowość’. Po jej utworzeniu będzie widoczna na liście. Aby połączyć ją z istniejąca ofertą na allegro wystarczy nacisnąć opcję 'Połącz’. Pojawi się okno z miejscem na uzupełnienie SKU wielowariantowości do której chcemy połączyć nasze wybrane warianty. Do finalizacji konfiguracji należy wcisnąć przycisk połącz.

  • SellPander
Fig. 4 Połączenie wielowariantowości

Wielowariantowości obecnie na allegro

Jest to zakładka w której znajdują się nasz oferty wariantowe, które posiadamy obecnie na allegro. Możemy je przenieść do wielowariantowości stałych co pozwoli nam je kontrolować z poziomu panelu sellpander.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.