System poleceń

W tym artykule wyjaśniamy w jaki sposób działa system poleceń aplikacji SellPander

System poleceń

System poleceń to specjalna funkcjonalność systemu SellPander, która nie tylko pozwoli Ci na uzyskanie w pełni darmowego okresu abonamentowego, ale również dostarczy określone benefity osobie, która skorzysta z Twojego polecenia.

Opiera się on na zasadzie kodów i linków – każde konto w systemie w momencie rejestracji otrzymuje unikatowy identyfikator, który podany w momencie rejestracji nowego użytkownika automatycznie oznacza go jako poleconego przez Twoją osobę.

Jeżeli dana osoba skorzysta z Twojego kodu polecającego, jej darmowy okres abonamentowy zostanie wydłużony o 14 dni. Co więcej, kiedy dana osoba opłaci swoje konto po raz pierwszy, dodatkowe 14 dni przyznamy również Tobie!

Jak skorzystać z systemu poleceń?

Aby skorzystać z systemu poleceń, zaloguj się na swoje konto w panelu SellPander i wybierz z menu nawigacji zakładkę ustawienia. Następnie przejdź do sekcji „Polecenia”, gdzie znajdziesz swój unikatowy kod polecający, oraz adres URL służący do rejestracji.

  • SellPander
Fig. 1 Kod polecający oraz adres URL rejestracji.

Aby skorzystać z systemu poleceń, prześlij swojemu znajomemu kod polecający, lub poproś go, aby zarejestrował się do systemu z użyciem Twojego unikatowego adresu URL. Oba rozwiązania dadzą dokładnie taki sam skutek – obustronne korzyści dla Ciebie i dla Twojego znajomego!

Spis treści