SellPander – Integracje Indywidualne

  • SellPander

WSTĘP

  • SellPander

Dzisiejszy artykuł będzie rekomendowany dla osób, które potrzebują indywidualnego podejścia, mają unikatowe pomysły i chcą, by nasze usługi były dla nich „szyte na miarę”

Integrację indywidualne, co to dokładnie jest, kiedy warto z tego korzystać, oraz jakie niesie to za sobą korzyści?

Dodatkowo w dzisiejszym artykule dowiesz się z jakich technologii korzystamy, jak wygląda krok po kroku cały proces, oraz odpowiemy na najważniejsze pytania.

Pakiety programistyczne – bonusowo dowiesz się również o innej opcji, którą możesz wykorzystać by rozwiązać ewentualne problemy technologiczne we własnej firmie.

Jeśli chcesz przeczytać inne artykuły, zachęcamy do zapoznania się z nimi tutaj: https://www.sellpander.pl/blog/

INTEGRACJA INDYWIDUALNA

  • SellPander

Poza naszymi dotychczasowymi modułami czy zestawami zajmujemy się również przygotowywaniem indywidualnych aplikacji dla klientów z branż e-commerce, produkcyjnych, usługowych i wiele więcej.

Nasz zespół specjalistów z różnych dziedzin posiada doświadczenie w realizacji ponad 150 indywidualnych projektów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Do naszej pracy używamy najnowszych dostępnych na rynku technologii, takich jak:

Język programowania C#, Hosting na platformie Azure, technologia .NET.

Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania szyte na miarę, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

W naszej pracy zakres integracji dzielimy na 2 możliwości.

Programy indywidualne

-To integracja, która ma na celu stworzenie nowej aplikacji lub innego systemu specjalnie napisanego dla Ciebie, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Indywidualne rozbudowy produktów SellPander

-Jest to integracja, która polega na zmianie dotychczasowych modułów jakie posiadamy (np:Zestawy Dynamiczne czy SellPander CRM) stricte pod preferencje klienta lub pod specyfikacje jego biznesu. W tym momencie dokonujemy zmian na gotowym module.

Warto wspomnieć, iż posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu indywidualnych programów i aplikacji. W swojej pracy zrealizowaliśmy już ponad 150 takich projektów, od niewielkich integracji z platformami Marketplace po pełne systemy produkcyjno-sprzedażowe i magazynowe. To gwarancja, że nasz zespół jest w stanie sprostać wyzwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, co pozwala nam na sprostanie praktycznie każdemu projektowi. Naszym głównym rynkiem są rozwiązania w segmencie e-commerce. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów sprzedażowych, automatyzujących, zintegrowanych z platformami Marketplace i narzędziami do sprzedaży online.

Czy brzmi to, jak coś dla Ciebie? 

Warto wiedzieć, że zaufały nam duże i wpływowe marki, takie jak przykładowo X-KOM, Kubota czy Tefal.

Dodatkowo chcemy przedstawić co mówią o nas nasi klienci:

„Udział w programie pozwala nam na rozbudowę naszej struktury sprzedażowej, poprzez rozwiązania automatyzujące wystawianie naszych produktów do sprzedaży na platformach marketplace. Szczerze polecam.”

-Damian Sobaszek, GT Group Tomaszek

„Współpraca niewątpliwie wspiera rozwój naszej ekspansji na rynki zagraniczne oraz rozbudowę lokalnych systemów w segmentach B2B i B2C. Zespół specjalistów z SP realizuje dla nas wiele dedykowanych przedsięwzięć IT z zakresu wsparcia sprzedaży, komunikacji z klientami oraz analizy danych. Polecam.”

-Rafał Śliwiński, Empire Brands

FAQ

  • SellPander

Wybraliśmy kilka najczęściej zadawanych pytań przez klientów w kontekście współpracy indywidualnej. Poniżej znajdziesz na nie odpowiedzi:

Ile trwa wykonanie integracji?

-Na każde zgłoszenie staramy się odpowiadać tak szybko jak to możliwe. Czas wykonania aplikacji zależy od jej złożoności i dostępnych mocy przerobowych.

Czy podpisujecie umowy NDA?

-Zależy nam na ochronie Twoich interesów. Jeżeli potrzebujesz zabezpieczenia w postaci umowy NDA, nie mamy problemu aby takową podpisać.

Co możecie dla mnie zrobić?

-Wykonujemy integrację między systemami, rozwiązania służące optymalizacji procesów, obsłudze marketplace, czy dostarczające dany wynikowe i analityczne.

Czy możecie rozbudować dla mnie system SellPander?

Oczywiście, w zakres naszych usług wchodzi również indywidualna rozbudowa narzędzia pod Twoje potrzeby.

Jaki jest koszt integracji?

-Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, bazując na złożoności potrzebnej integracji i czasu wymaganego na jej stworzenie.

W czym się specjalizujecie?

-Nasza specjalizacja opiera się głównie o automatyzację procesów. Większość naszych aktualnych klientów wspieramy w rozwoju ich segmentu e-commerce.

BONUS

  • SellPander

Dzisiejszym bonusem jest temat związany z integracjami indywidualnymi. Jest to usługa, która może okazać się game changerem na Twój aktualny problem.

Pakiety programistyczne – to specjalna oferta dla osób potrzebujących niewielkich, aczkolwiek istotnych prac programistycznych.  Pozwalają one na dostęp do grona specjalistów w formie wygodnego pakietu godzinowego.

Błędy, problemy technologiczne w biznesach online to coś co zdarza się każdemu przedsiębiorcy. Niestety, nie zawsze możesz samodzielnie coś z tym zrobić.

Związku z tym wychodzimy naprzeciw takim sytuacjom.

Kiedy jednak będziesz musiał pomyśleć nad pakietem programistycznym? 

Jest to pytanie, które może okazać się trudne. Kiedy dokładnie jest ten moment w którym potrzebuje wsparcia?

Pomimo, że zalecamy tutaj podjęcie samemu decyzji, to jednak zdecydowaliśmy się przygotować „ściągawkę”, dzięki której sam ocenisz kiedy potrzebujesz naszego wsparcia.

Nasza oferta pakietów godzinowych to specjalnie stworzone rozwiązanie na następujące problemy:

Skrypty automatyzujące

-Potrzebujesz zautomatyzować jakiś proces? Dostępne na rynku narzędzia nie dają Ci odpowiednich możliwości? Prosty skrypt automatyzujący daną czynność rozwiąże Twój problem!

Dodatkowe funkcje

-W ramach aktualnych narzędzi brakuje Ci określonych funkcji? Pozwól nam zająć się Tym i przygotować określoną opcję specjalnie dla Ciebie.

Rozbudowa możliwości

-Dane narzędzie sprawdza się u Ciebie wspaniale? Zleć naszym specjalistom rozbudowę jego możliwości, tak aby korzyści płynące z jego stosowania były jeszcze większe!

Pełny zestaw informacji, znajdziesz na naszej stronie w zakładce pakiety programistyczne.

PODSUMOWANIE

  • SellPander

Podsumowując artykuł omawia usługę integracji indywidualnej. Jest ona skierowana do osób potrzebujących szytego na miarę podejścia i unikatowych rozwiązań.

Zakres integracja indywidualnej dzieli się na dwie opcje: stworzenie nowej aplikacji lub innego systemu specjalnie dostosowanego do potrzeb klienta bądź też rozbudowę obecnych produktów SellPander.

Artykuł zawiera odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz bonusową opcję, którą można wykorzystać do rozwiązywania problemów we własnej firmie.

Jeśli temat integracji Cię interesuje, zachęcamy do zapoznania się z pełną bazą informacji dostępną na naszej stronie sellpander.pl

Jeśli natomiast zrodziły Ci się pytania, to zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@sellpander.pl

Pozdrawiamy i do usłyszenia SellPander!

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.