Rozbijanie zestawów statycznych

W tym artykule omówimy, w jaki sposób skonfigurować system Baselinker do rozbijania zestawów statycznych.

Uwaga: Ten artykuł zakłada, że dodałeś już zestawy statyczne, wraz z produktami, w panelu aplikacji SellPadner. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, skorzystaj z tego artykułu

Konfiguracja rozdzielania zestawów statycznych

Rozbijanie zestawów statycznych jest procesem całkowicie automatycznym i niewymagającym obsługi ze strony firmy. Po pierwotnym skonfigurowaniu systemu, nie jest konieczne ciągłe jego sprawdzanie i weryfikowanie. Wyjątkiem od tego są sytuacje, gdy istnieje potrzeba dodania nowego zestawu statycznego w panelu SellPadner.

Rozbijanie, czy też rozdzielanie zestawów statycznych w systemie Baselinker odbywa się poprzez automatyczną akcję „Wywołaj adres URL”. Unikatowy adres rozbijania zestawów można znaleźć, logując się do panelu SellPander i wybierając zakładkę „Zestawy Statyczne”, a następnie sekcję „Ustawienia”

  • SellPander
Fig. 1 – Adres URL automatycznego rozbijania zestawów, panel SellPander

Podany adres należy skopiować, a następnie dodać w formie automatycznej akcji w panelu Baselinker:

  • SellPander
Fig. 2 – Panel Baselinker, automatyczne akcje

Po zapisaniu ustawień konfiguracja jest gotowa do działania.

Powiązane artykuły

Dodawanie zestawu statycznego

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.