Program Partnerski SellPander
  • SellPander

Program Partnerski SellPander – ta inicjatywa zagościła do nas już jakiś czasu temu.

W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam cały model działania programu partnerskiego, oraz pokażemy zalety które się z tym wiążą.

Jednak jeszcze przed tym jedno pytanie. Czy wiesz jak zwiększyć współczynnik ilości produktów w koszyku dzięki SellPander?

  • SellPander

Jeśli nie, to zachęcamy do zapinania się z tym artykułem:

Mała sugestia! 

Dzisiejszy artykuł, będzie bardzo konkretny, dlatego jeśli masz w planach czegoś się napić, to rekomendujemy małe czarne espresso ☕️

 Programy partnerskie

  • SellPander

Zacznijmy od tego, czym w ogóle są programy partnerskie, oraz jakie niosą za sobą korzyści.

Programy partnerskie są popularną formą reklamy i marketingu, w której osoby lub firmy (tzw. partnerzy) promują produkty lub usługi innych firm (tzw. wydawców) za wynagrodzenie. Istnieje wiele powodów, dla których warto korzystać z programów partnerskich:

Możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy:

Partnerzy programów partnerskich otrzymują prowizję za każde polecenie,  które prowadzi do sprzedaży produktu lub usługi wydawcy. Dzięki temu mogą oni zarabiać dodatkowe pieniądze bez   konieczności inwestowania dużych nakładów finansowych.

Oszczędność czasu i pieniędzy:

Korzystanie z programów partnerskich online pozwala uniknąć konieczności tworzenia własnej strony internetowej    i prowadzenia działań reklamowych, co może być czasochłonne i kosztowne. Partnerzy mogą skupić się na promowaniu produktów    lub usług wydawców za pomocą już istniejących narzędzi i kanałów reklamowych.

Elastyczność:

Programy partnerskie online pozwalają na elastyczne działanie – partnerzy mogą pracować z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie, co jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które chcą dorobić do swojej głównej pracy lub prowadzą działalność na własny rachunek.

Dodatkowy zarobek:

Jeżeli profesjonalnie zajmujesz się działalnością związaną z daną branżą, możesz do swoich usług do sprzedawać usługi czy produkty zewnętrzne, dzięki czemu zarobisz dodatkowe pieniądze.

Kiedy już wiesz czym są programy partnerskie, chcielibyśmy Ci przedstawić jak w prosty sposób możesz ten system wykorzystać dla Siebie przy współpracy z SellPander.

Program Partnerski SellPander

  • SellPander

Zacznijmy od tego, że Nasz program partnerski posiada specjalny panel partnera dostępny na platformie.

Partner.sellpander.pl (dostęp do niej jest po wcześniejszym kontakcie z Naszym supportem: kontakt@sellpander.pl i przejściu weryfikacji potencjalnego partnera)

W Naszym systemie partnera dostaniesz niezbędne informacje potrzebne do działania. Na stronie znajdziesz informacje o ilości poleceń, poleconych, wypłatach oraz o Twoich aktualnych środkach.

  • SellPander

Dodatkowo na pierwszej stronie możesz znaleźć podstawowe informacje o tym jak działa nasz program, oraz możliwość wypłacenia swoich środków.

W zakładach poleceń i prowizji, dokładnie widzisz kto dokonał płatności, na jaką kwotę, oraz jaką prowizję z tego dostajesz.

W taki sposób, możesz kontrolować swoje zyski.

  • SellPander

Pamiętaj!

Aby uzyskać prowizję, Twój potencjalny klient musi zalogować się i dokonać płatności z Twojego unikalnego linku, który znajdziesz w kokpicie naszego panelu partnerskiego.

Ciekawostka!

Naszym głównym założeniem było stworzenie platformy maksymalnie prostej do poruszania się, tak by każdy Nasz klient mógł z niej bezproblemowo korzystać.

Jak wykorzystać program partnerski w SellPander?

  • SellPander

Nasz dzisiejszy artykuł skierowany jest głównie do firm, które mają możliwość polecania naszych produktów swoim potencjalnym klientom oraz osobom, które korzystają z usług. SellPander na co dzień i chcą polecić Nasze rozwiązania innym.

Jeśli pracujesz na co dzień przy różnych wdrożeniach baselinkera, marketplace, doradztwie e-commerce czy obsłudze firm z tego segmentu rynku, możesz wprowadzić gamę naszych produktów jako usługę komplementarną. Dzięki temu Twoi klienci zyskają dodatkowe narzędzie z przydatnymi funkcjami, a Ty będziesz w stanie za każde polecenie uzyskiwać prowizję.

W momencie kiedy prowadzisz większą działalność i posiadasz już bazę klientów, Twoje prowizję mogą generować dla Ciebie dodatkowy dochód, który z każdym przedłużeniem pakietu Twojego klienta u Nas generuje Ci kolejne zyski.

W ten sposób, przy niewielkim nakładzie dodatkowej energii, będziesz mógł stworzyć źródło pasywnego zarobku dzięki SellPander.

Jeśli jesteś jednak osobą, która na co dzień korzysta z naszych rozwiązań i znasz lub masz osoby zainteresowane również SellPanderem możesz wykorzystać ten fakt i również uzyskać prowizje dla siebie.

Program Partnerski SellPander daje naszym przedsiębiorcom i ich firmom możliwość obopólnej korzyści. Zacznij przy codziennych wdrożeniach i obowiązkach zyskiwać więcej.

Podsumowanie

  • SellPander

Program Partnerski SellPander jest ciekawostką, ale również świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce uzyskać dodatkowe źródło finansowe.

Gwarantujemy Wam, że większe zainteresowanie tym tematem może naprawdę przynieść ciekawe rezultaty.

  • SellPander

Tutaj możesz zobaczyć przykład jednego z naszych partnerów i zyski które otrzymał w ramach współpracy z SellPander.

Jeżeli temat programu partnerskiego SellPander zaciekawił Cię, zachęcamy do kontaktu z naszym supportem: kontakt@sellpander.pl 

Z naszej strony to już wszystko, udanego dnia i do usłyszenia za 2 tygodnie!

SellPander 👋

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.