Autorespondery w zakładce CRM

W tym artykule omówimy czym jest zakładka CRM Autorespodnery oraz jakie posiada ona funkcje. 

Autorespondery

Jedną z kluczowych funkcji w CRM są autorespondery. Autoresponder dyskusji umożliwia automatyczne odpowiadanie na rozpoczynane przez kupującego dyskusje. Allegro surowo ocenia sprzedających, którzy zwlekają z pierwszą odpowiedzią, dlatego w tej sytuacji Autoresponder może okazać się bardzo pomocny.

W celu utworzenia Autoresponderów przejdź do zakładki „CRM” -> „Konfiguracje” -> „Autorespondery”..

  • SellPander
Fig. 1 Zakładka Autorespondery w SellPander

W zakładce autorespondery masz możliwości wyboru.

  • SellPander
Fig. 2 Możliwość wyboru rodzaju autoresponderów

Autoresponder dyskusji Allegro

  • SellPander
Fig. 3 Autoresponder dyskusji Allegro

Poprzez zaznaczenie pola wyboru „Odpowiadaj tylko na pierwszą wiadomość w dyskusji” Autoresponder odpowiadać będzie tylko na pierwszą, rozpoczynającą dyskusję, wiadomość. Autoresponder pozwala też na wybór konkretnych godzin, w których będzie on odpowiadał kupującemu.

  • SellPander
Fig. 4 Możliwość wyboru godzin

Autoresponder maili

“Autoresponder maili” umożliwia automatyczne odpowiadanie na wiadomości mailowe.

  • SellPander
Fig. 5 Autoresponder maili

Możliwe jest odpowiadanie na wszystkie wiadomości, bądź jedynie na te, które zawierać będą zadaną frazę w tytule lub będą wysłane z konkretnych adresów email. W przypadku wpisywania adresów, możliwe jest podanie, na przykład *@sellpander.pl – odpowiedzi będą wysyłane do wszystkich adresów, które będą kończyć się w ten sposób. Drugą możliwością jest ograniczenie do konkretnego adresu, np. piotr@sellpander.pl

  • SellPander
Fig. 6 Autoresponder maili

Jeśli zostanie zaznaczone „Odpowiadaj tylko jeżeli oba warunki zostaną spełnione”, odpowiedź zostanie wysłana tylko wtedy, kiedy zostanie spełniony zarówno warunek frazy jak i warunek adresu email. W przypadku, kiedy pole nie będzie zaznaczone, wystarczy spełnienie jednego z warunków. Analogicznie jak w przypadku autorespondera dyskusji, możliwe jest również ustawienie odpowiadania w zadanych godzinach.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.