15.07.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Panel

[BLTimers] (22.06.2021) – Dodano moduł „BL Timers”. Moduł pozwala na zmianę statusu zamówienia po upłynięciu określonego czasu, w którym zamówienie znajduje się w danym statusie (np. jeżeli zamówienie znajduje się w statusie 2 godziny -> zmień status).

[CRM] (23.06.2021) – Poprawiono błąd uniemożliwiający wysłanie maila zawierającego jedynie stopkę

[Allegro] (25.06.2021) – Dodano moduł „Zmiana czasu realizacji”. Moduł pozwala na zmianę parametru „czas realizacji” na Allegro w zależności od stanu magazynowego produktów.

[Allegro] (28.06.2021) – Dodano moduł „Transfer elementów z Allegro do Baselinkera”. Moduł pozwala na przenoszenie danych Allegro (np. opisy, zdjęcia parametry) do istniejących już produktów w baselinkerze.

[BLTranslate] (02.07.2021) – Dodano moduł „BL Translate”. Moduł pozwala na automatyczne tłumaczenie opisu danego produktu na wybrane języki. Moduł do działania wykorzystuje nowy magazyn baselinkera.

[Allegro] (02.07.2021) – Dodano moduł umożliwiający obsługę zestawów Allegro. Zestawy utworzone w naszym panelu opierają się o SKU i są stałe – to znaczy po wystawieniu aukcji o takim samym SKU system automatycznie utworzy w niej zestaw (w trakcie kolejnej synchronizacji).

[BlTools] (07.07.2021) – Dodano nową funkcję – „Usuwanie produktu z zamówienia”.

[Allegro] (10.07.2021) – Dodano funkcję obsługi Wielowariantowych Allegro. System pozwala na prostszą i łatwiejszą obsługę wielowariatnowości aniżeli jest to w panelu Allegro. W przyszłości planowane jest rozszerzenie o „stałe” wielowariantowości, czyli automatyczne tworzenie ich po wystawieniu oferty.

Funkcje

[Baselinker] (17.06.2021) Dodano funkcję umożliwiającą zmianę statusu na podstawie czasu który zamówienie znajduje się w danym statusie. Ulepszenie funkcjonalności baselinkera. Nasza funkcja może zareagować X minut od umieszczenia w statusie, kiedy baselinker najszybciej reaguje po 24 godzinach.

[Allegro] (22.06.2021) Dodano funkcję umożliwiającą zmianę czasu realizacji oferty na podstawie stanu magazynowego produktu baselinker. W ustawieniach można sprecyzować dla których SKU dany rekord ma być stosowany. Np. ogólnie jeżeli jest <=10 przedmiotów -> ustaw czas na 7 dni, ale dla przedmiotów o SKU „SKU-PRZYKLAD” lub „SKU-PRZYKLAD-2” ustaw czas na 14 dni.

[Allegro] (22.06.2021) Dodano funkcję do pobierania zestawów oraz multipacków użytkowników. Funkcja automatycznie pobiera utworzone zestawy z allegro i umieszcza je w bazie danych.

[Allegro] (22.06.2021) Dodano funkcję synchronizującą zestawy/multipacki utworzone w panelu z serwisem allegro. Funckja automatycznie przenosi zestawy utworzone w serwisie sellpander do serwisu allegro.

[Allegro] (22.06.2021) Przerobiono funkcje do pobierania ofert użytkownika. Funkcje rozbito na dwie: jedna ustawia oferty do pobrania w kolejce (tabeli w bazie) a druga pobiera porcję ofert z kolejki i wczytuje dla nich szczegóły, a następnie zapisuje w bazie danych.

[Allegro] (29.06.2021) Dodano funkcję umożliwiającą aktualizacje produktu w systemie baselinker na podstawie danych oferty allegro. Funkcja może zaaktualizować jeden dany produkt bądź wszystkie produkty z podanej kategorii. Można wybrać które pola aktualizować: opis, zdjęcia, parametry (waga i ean zapisywane do właściwych pól produktu, reszta do pola „features”)

[Administracja] (29.06.2021) Dodano funkcję do odświeżania limitów dobowych/godzinowych.

[Baselinker] (29.06.2021) Dodano funkcję tłumaczącą opisy na wskazane języki. Funkcja działa jedynie z nowym magazynem baselinkera i pozwala przetłumaczyć opis dla wskazanego produktu bądź dla produktów we wskazanej kategorii. Limit 2 000 000 znaków na godzinę dla pojedyńczego użytkownika.

[BL_TOOLS] (29.06.2021) Dodano funkcję pozwalającą na usunięcie produktu z zamówienia

[Zestawy statyczne] (02.07.2021) Wyeliminowano bład zerujący wartość produktu, w przypadku stosowania wielu produktów gratisowaych (za 1 gr) i niemożności podzielenia ceny zestawu. Przed błędem wartość reszty była odejmowana od pierwszego pojedynczego produktu, np. za 1 gr. Aktualnie system sprawdza, czy odjęcie kosztu nie wyzeruje ceny produktu.

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.