10.08.2022 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

RMA – Pola dodatkowe

Do naszego systemu RMA dodaliśmy opcję definiowania własnych pól dodatkowych. Dzięki temu mozliwe jest dodanie pól wymaganych dla konkretnej branży do systemu. Pola można definiować osobno dla formularzy reklamacji i zwrotów – pojawiają się one zarówno w kokpicie, jak i w odpowiednich formularzach. Do wyboru jest opcja oznaczenia pola jako obowiązkowe – bez uzupełnienia nie będzie możliwości zapisania zgłoszenia – oraz 3 formaty wpisywanych danych: tekst, liczba, data.

RMA – Zakładka „Statystyki”

Rozbudowaliśmy system RMA o możliwość podglądu statystyk zwrotów i reklamacji. W nowo dostępnej zakładce można sprawdzić następujące dane:
Ilość zwrotów i reklamacji – ile zgłoszeń wpłyneło w danym okresie
Źródła zwrotów i reklamacji – skąd najczęściej pojawiają się zwroty i reklamacje
Powody zwrotów i reklamacji – co jest najczęstszą odstąpień od umowy
Najczęściej zwracane i reklamowane produkty
Statystyki szybkich zwrotów

Wszystkie dane można zobaczyć w panelu, jak również pobrać na komputer w formacie CSV.

Platformy sklepowe dostępne w SellPander

Do zakładki integracje dodaliśmy listę platform sklepowych aktualnie zintegrowanych z SellPander. Platformy te łączą się z użyciem naszej wtyczki chrome – w kokpicie każdej z nich możliwe jest korzystanie z naszych rozwiązań RMA i CRM.

Moduły Dropshipping – opcja mapowania statusów między panelami

Do modułów dropshipping dodaliśmy opcję mapowania statusów między 2 panelami baselinker. Dzięki temu, możliwa jest automatyczna zmiana statusu w jednym panelu, podczas gdy odpowiadające zamówienie w drugim panelu zostanie przeniesione do innego statusu.

Moduły Droppshiping – zmiany dodatkowe

Oprócz tego nasze moduły Dropshipping wzbogaciliśmy o 2 dodatkowe funkcje.
Pierwsza z nich, to możliwość powiązywania produktów z magazynem na podstawie EANu/SKU – wcześniej przenoszone produkty były 1 do 1 odwzorowane z zamówienia źródłowego. Aktualnie jest możliwość zaczytania tych danych z magazynu hurtownika.

Druga nowa możliwość, to zapisywanie numeru przesłanego zamówienia w panelu hurtownika we wskazanym polu dodatkowym. Ponadto dodaliśmy obsługę niedawno dodanych do baselinkera pól własnych.

Zestawy/Wielowariantowości Allegro – opcja masowego

Dla modułów zestawów i wielowariantowości Allegro dodaliśmy opcję utworzenia wielowariantowości/zestawów stałych na podstawie wszystkich aktualnych struktur na kontach Allegro.

BL TOOLs – możliwość wyboru katalogu/magazynu

Dla funkcji BL TOOLs „Sprawdzanie stanu magazynowego” dodaliśmy możliwość ustawienia odpowiedniego katalogu, jak również sprawdzania stanu w konkretnym magazynie. Opcja dostępna jest poprzez edycję adresu URL, co oznacza, że możliwe jest ustawienie kilku automatycznych akcji, np. dla kilku różnych magazynów.

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.