09.09.2021 – Wykaz zmian

Nowe funkcje w ramach aplikacji SellPander!

Cześć!

Miło nam Was poinformować o nowych funkcjonalnościach, które dodaliśmy w ramach aplikacji SellPander. Poniżej znajdziecie ich wykaz:

Erli – zmiana czasu realizacji

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy w formie BETA nowy moduł przygotowany pod Erli – coraz popularniejszą w Polsce platformę marketplace. Funkcja pozwala na zmianę czasu realizacji zamówienia w zależności od ilości produktów w magazynie, działa analogicznie jak tożsamy moduł pod platformę Allegro.

Centrum Wiadomości Allegro – wtyczka

Do naszej wtyczki Chrome dodaliśmy obsługę Centrum Wiadomości Allegro. W celu skorzystania z usługi należy zaktualizować wtyczkę do najnowszej wersji, bądź też, w przypadku jej braku, zainstalować ją w przeglądarce z tego linku: https://chrome.google.com/webstore/detail/sellpander/agbflpkalbjfffobgpclklkdildfclmh

Po aktualizacji/zainstalowaniu wtyczki w zakładce „SellPander CRM” pojawi się dodatkowa ikonka pozwalająca na przeglądanie i odpowiadanie na wiadomości z CWA.

RMA – Alfa

Udostępniamy również wersję ALFA modułu RMA, czyli systemu do obsługi reklamacji i zwrotów. Aktualnie moduł ten możliwy jest do użytkowania bezpłatnie, w prostej pierwszej wersji. W najbliższym czasie planujemy jego znaczną rozbudowę, o wiele funkcji ułatwiających zarówno obsługę zwrotów przez BOK, jak również zakładanie spraw poprzez klientów. Zachęcamy do przesyłania nam opinii na jego temat, a także propozycji co do nowych funkcjonalności, które uważacie Państwo za przydatne w przypadku modułu RMA i które chcielibyście aby się w nim pojawiły. Zgłoszenia prosimy przesyłać na kontakt@sellpander.pl

Spis treści

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, ofertami i wydarzeniami? Dołącz do naszej społeczności i otrzymuj informacje prosto na swoją skrzynkę e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się! Twoja subskrypcja została pomyślnie zarejestrowana. Czekaj na najnowsze wiadomości i oferty, które otrzymasz prosto na Swoją skrzynkę e-mail.